EASTERGAMERSTV-E2 fiyatı iyi mi?

Cevaplar icin tesekkurler.

@kino Hocam, 6600 XT kullanicisi oldugunuzu goruyorum. Neredeyse her 2 haftada bir herhangi bir Youtuber tarafindan iyi-kotu bir sistem cikariliyor. Bi' ara 6600 ya da 6600 XT'li sistemlerin de ciktigini hatirliyorum, sirf RTX avantajindan dolayi 3060 mi daha mantikli yoksa kas gucu dolayisiyla 6600 ya da 6600 XT gibi kartlarla olusturulan indirimli sistemler de degerlendirilebilir mi? Su anki indirim aman aman degilse bekleme sansim var yani. Kendisini pek sevmesem de Abdullah'in sistemleri de fena olmuyor mesela.

@Ali Pınar bu sistemi incelediğimde fiyatını gayet hoş buldum güncel piyasada. 6600 XT iyi güzel kart ama iş AMD ekosistemi yaratmaya geldiğinde AMD işlemcilerin fiyatı da bu açıdan tuzlu. 5600X + 6600 XT bir sistem saf performans olarak bu sistemden daha iyi sonuçlar verecektir (PCIe 4.0 + Smart Access Memory + kas gücü) ama bu fiyattan satacaklarına hiç ihtimal vermiyorum. 3600 + 6600 XT desek bu sefer de 11400F'e karşı dezavantaj oluyor.

11400F + RTX 3060 temiz bir ikili. NVIDIA da DLSS ile güzel işler yapıyor bütçene uygunsa al geç.

@Ali Pınar bu sistemi incelediğimde fiyatını gayet hoş buldum güncel piyasada. 6600 XT iyi güzel kart ama iş AMD ekosistemi yaratmaya geldiğinde AMD işlemcilerin fiyatı da bu açıdan tuzlu. 5600X + 6600 XT bir sistem saf performans olarak bu sistemden daha iyi sonuçlar verecektir (PCI-e 4.0 + Smart Access Memory + kas gücü) ama bu fiyattan satacaklarına hiç ihtimal vermiyorum. 3600 + 6600 XT desek bu sefer de 11400F'e karşı dezavantaj oluyor.

11400F + RTX 3060 temiz bir ikili. NVIDIA da DLSS ile güzel işler yapıyor bütçene uygunsa al geç.

Hocam burası yeri değil ama 3070 Ti ve 6700XT arasında kaldım diğer ay elime para geçince upgrade etmeyi düşünüyorum i7 10700F var işlemci besler değil mi? Öneriniz ne olur 4K ekran için Ultra istemiyorum 4K medium ayarlarda beni 2-3 yıl götürsün yeterli.

@Rustin Cohle seçenekler arasında RX 6800 (XT olmayan) yok mu? 3070 Ti önerirdim ama o VRAM 4K için çok sakat.

RX 6800'de olabilir 3080 isterim ama çok aşıyor bütçeyi 30k para yetmez 4K monitör alacağım onun için kart için 23000 TL civarı bir bütçe var elimde 4K'da dediğim gibi 2-3 yıl üzmeyecek bir kart lazım güç kaynağı FSP 750W 80 Plus Gold.

Son düzenleme:
Aralarında en güçlüsü bu galiba kas gücü olarak tavsiye için teşekkür ederim TR'de bu kart çok daha pahalı 1 ay içinde gelir mi?

Stokta var kısa sürede gelir, genelde 1 haftada teslim ediliyor bir aksilik olmazsa. Amazon Japonya hesabını kilitlerse mail atıp sorarsın, sonra kartın son 4 hanesi görünecek şekilde fotoğraf, adresin yazdığı bir fatura fotoğrafı vb. atacağın bir panel çıkıyor girdiğinde tamamlayınca açıyorlar. Sanırım yüksek meblağ olunca kart sahibinin gerçek kişi olduğundan emin olmak istiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı