EasyCep'den iPhone 8 Plus alınır mı?

Berk ync

Hectopat
Makaleler
2
Değerli dostlar, 5000'e kadar bütçem var, iPhone kullanmak istiyorum sebebi sadece iPhone kullanmak istememden kaynaklı. Yenilenmiş iPhone 8 Plus'ın sar değerleri vesaire her şeyi aynı kalıyor mu? Yoksa farklı farklı sar değerleri, sanki çakma telefonlardaki gibi mi oluyor? 2. el 256 GB iPhone 8 Plus buldum onu mu almak mantıklı?

O fiyata 8 Plus almak hiç mantıklı değil. İlla ekran gövde oranı iyi bir telefon almak istiyorsanız XR almaya çalışın. Telefon boyutu önemli değil derseniz SE 2020 öneririm.

Yenilenmiş telefonlarda sıkıntılı parçalar değişiyor. Mesela parmak izi bozuktur değişmiştir veya batarya değişmiştir. Herhangi bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

O fiyata 8 Plus almak hiç mantıklı değil. İlla ekran gövde oranı iyi bir telefon almak istiyorsanız XR almaya çalışın. Telefon boyutu önemli değil derseniz SE 2020 öneririm.
Telefon boyutu önemli, aklımda M51, A52, S20 FE gibi modeller de bulunuyor. Ancak hep bir iPhone 8 Plus'ım olsun istemişimdir :)

Selam, maalesef pek iyi bişey olmayabilir. Hem güvenlik olsun hem de telefon olayı olsun pek içime sinmedi. Saygılar :)
Telefon boyutu önemli, aklımda M51, A52, S20 FE gibi modeller de bulunuyor. Ancak hep bir iPhone 8 Plus'ım olsun istemişimdir :)

Hocam çok doğru yerdesin Oppo A52 telefonum bulunmakta, istediğin soruları çekinmeden sorabilirsin :)

Selam, maalesef pek iyi bişey olmayabilir. Hem güvenlik olsun hem de telefon olayı olsun pek içime sinmedi. Saygılar :)
Bende o konuda takılıyorum, Sağlık konusuna yani. SAR değerleri ne durumda ya da SAR değeri neye göre ölçülüyor? Yenilenmiş bir telefonun SAR değeri değişiklik gösteriyorsa hiç alınmaz..

XR'ın ekran gövde oranı iyi. Plus ekran tipine sahip. XR daha güncel telefon. Yani ekran olarak aynılar diyebilirim. Ben olsam XR'a yönelirdim. Depolaması önemli değilse 64-128GB modelleri 5000-5800TL arasında bulunabilir.

XR'ın ekran gövde oranı iyi. Plus ekran tipine sahip. XR daha güncel telefon. Yani ekran olarak aynılar diyebilirim. Ben olsam XR'a yönelirdim. Depolaması önemli değilse 64-128GB modelleri 5000-5800TL arasında bulunabilir.
Verebileceğimin maksimumu 5000, aslında 4000-4500 ancak 5000'e kadar max zorlayabiliyorum. 2. el XR mı öneriyorsunuz? Yenilenmiş telefon olmaz mı yani?
Değişiklik göstermez.
Bunun net bir kanıtı var mı hocam? Yani kesinlikle değişiklik göstermez al bu da kanıtı gibi bir durum varsa ben EasyCep'den alışveriş yapmayı düşünüyorum o yüzden..

Ben XR öneriyorum, ekran sizin için sorunsa tabi. Ekran sorun değilse 128GB SE 2020 bulunabiliyor bu fiyatta. Çok güçlü cihaz. Ekran ve batarya olarak XR, performans olarak SE öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı