EasyCep'ten telefon alınır mı?

FURKAN CANN

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520M-K ANAKART / AMD RYZEN 5 3600 / GT 730 EKRAN KARTI / 8GB 2666MHZ RAM / 240GB KİNGSTON A400 SSD
Meslek
Elektrik - Elektronik teknikeri
iPhone 6 veya 6S düşünüyorum EasyCep diye bir site gördüm ne kadar güvenilir bilmiyorum fakat 1 yıl garanti veriyorlar. Sizce alınır mı yoksa telefonculardan mı almak daha mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 6 veya 6S düşünüyorum EasyCep diye bir site gördüm ne kadar güvenilir bilmiyorum fakat 1 yıl garanti veriyorlar. Sizce alınır mı yoksa telefonculardan mı almak daha mantıklı?

2.el veya yenilenmiş alacaksın bana kalırsa yenilenmiş telefon al EasyCep güvenilir garanti hakkını veriyor alabilirsin.

Açıkçası 1 saat öncesi merak edip siteye baktım. Güvenilir gözüküyor yenilenmiş cihazlar olması sebebiyle fiyatları uygun geldi, bu şartlarda bu telefon bu fiyata bence güzel.

Hocam EasyCep'e güvenemiyorum bir yakınım telefon almak için heveslendi fakat EasyCep daha pahalı, telefoncular tercihimdir.

İşte telefonculardada düzgün telefon bulmak sıkıntı ve düzgün esnaf kalmamış tek tük bir iki tane var.

Hocam EasyCep'e güvenemiyorum bir yakınım telefon almak için heveslendi fakat EasyCep daha pahalı, telefoncular tercihimdir.
Telefoncular kadar kazıkçı birileri olduğunu ben sanmıyorum. Telefon mu alman gerek? ilk uğramaman gereken yer telefoncu. Telefonun mu bozuldu? Kesinlikle ama, kesinlikle ilk uğramaman gereken yer teknik servisçi telefonlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı