EBA canlı ders uygulaması için gerekenler nelerdir?

• Konuyu başlatan Emie
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 580

Emie

Hectopat
Makaleler
1
EBA canlı ders için yüklemem gereken diğer bileşenlerin neler olduğunu bilen biri var mı acaba? Bir bilgisayara kuruyorum, tam oldu diyorum, sürekli bir yerden bir eksik bir hata çıkıyor.

Nasıl bir hata çıkıyor? 0xc000007b hatası veriyorsa burada yazdıklarımı dener misiniz?

İlk olarak bunları kurun işe yaramaz ise rapor paylaşın.

Eba'daki uygulamayı indirip masaüstüne atıp kurmuştum ve olmuştu bende. Sizde nasıl bir hata veriyor ya da nasıl bir sorun çıkıyor?

Şimdi şöyle ki biz bilgisayar servisiyiz. EBA için müşteriler geliyor. Açılmıyor diyor, hata veriyor diyor.
Ne yazık ki sistemi test etme şansımız olmadığından ben de gerekli programları bir kit haline getirmek istedim. Çünkü sistemi kurup yolluyorum, adam ertesi gün diyor ki hata veriyor.
Yani sorum aslında ben sisteme hangi bileşenleri kurarsam EBA'ya hatasız erişebilir müşteri?

EBA'dan başka özellikle bir program kurmanızın gerektiğini sanmıyorum. Gördüğüm kadarıyla bu uygulama belli DLL eksiklikleri yüzünden açılmıyor. Bunun için de bir rehber hazırlamıştım, onu uygulayabilirsiniz.
Nasıl bir hata çıkıyor? 0xc000007b hatası veriyorsa burada yazdıklarımı dener misiniz?

Sizin rehberinizden de yararlanarak bir kit hazırladım. İnternetten araştırdığım kadarıyla da genellikle DLL hataları sizin çözümünüzle hallolmuş. Tekrar tekrar teşekkür ederim.
EBA'dan başka özellikle bir program kurmanızın gerektiğini sanmıyorum. Gördüğüm kadarıyla bu uygulama belli DLL eksiklikleri yüzünden açılmıyor. Bunun için de bir rehber hazırlamıştım, onu uygulayabilirsiniz.

Geri
Yukarı