EBA'da birini şikayet etme

Öğretmenleriniz yok mu? EBA'da nerede konuşuyorlar tam olarak? Öğretmenlerinize, müdürünüze vesaire artık kim varsa onlara şikâyet etmeyi deneyebilirsiniz.

Nasıl bu kadar serbest olunabiliyor? Konu mesajını biraz daha açar mısınız?

Benim tarafımca SS yani(ScreenShot) alıp idareye gidebilirsiniz SS(Print Screen Sysrq) tuşu ile alınıyor. NOT: O kavga eden çocukları veya oyun hakkında konuşanları yuvarlak içine veya ok işaretine alarak SS alıp müdüre şikayet edebilirsiniz.

Son düzenleme:
Öğretmenleriniz yok mu? EBA'da nerede konuşuyorlar tam olarak? Öğretmenlerinize, müdürünüze vesaire artık kim varsa onlara şikâyet etmeyi deneyebilirsiniz.

Nasıl bu kadar serbest olunabiliyor? Konu mesajını biraz daha açar mısınız?

Bizim okulda uyum sınıfı diye bir grup var olay orada gerçekleşti. Bir tane öğrenci kavga ettiği öğrenciye şöyle yazmıştı: Aferin belanı bulmuşsun diye. Bende yorumlara ona şöyle dedim: Ders çalışılan yerde bunu yapman hiç hoş değil. Öğretmenler yazdıklarımızı okuyor, kontrol ediyor dedim. Sonrada ondan bir ileti geldi: Sanane benim kavgamdan istediğimi yazarım. Zoomu'ma girip korkuyorum demekle iyi iş yapmışsın, belanı bende arama.
Öğretmen yok mu?
Öğretmen yaşanan grupta bir tane var. O da kurup bıraktı hocam.
Not: yaşım 14. Onu dava edemem ama şikayet edebilirim idareye.

Bizim okulda uyum sınıfı diye bir grup var olay orada gerçekleşti. Bir tane öğrenci kavga ettiği öğrenciye şöyle yazmıştı: "Aferin belanı bulmuşsun" diye. Bende yorumlara ona şöyle dedim: "Ders çalışılan yerde bunu yapman hiç hoş değil. Öğretmenler yazdıklarımızı okuyor, kontrol ediyor." dedim. Sonrada ondan bir ileti geldi: "Sana ne benim kavgamdan istediğimi yazarım. Zoom'a girip korkuyorum demekle iyi iş yapmışsın, belanı bende arama."

Öğretmen yaşanan grupta bir tane var. O da kurup bıraktı hocam.
EBA'daki sınıf düzeninden başta öğretmenleriniz sorumlu. Bu durumlara nasıl müdahale etmediklerine aklım ermiyor.

Öğretmenlerinizle, özellikle sınıf öğretmeninizle görüşün. Muhtemelen o öğrenci veya öğrenci topluluğu, EBA'daki bu vukuatlarından sonra büyük bir ihtimalle disiplin cezasına çarptırılırlar.

Dediğim gibi; bu konudaki tertibi sağlama görevi, öğretmenlerinizin ve okulunuzdaki idare kısmının.

Bizim okulda uyum sınıfı diye bir grup var olay orada gerçekleşti. Bir tane öğrenci kavga ettiği öğrenciye şöyle yazmıştı: Aferin belanı bulmuşsun diye. Bende yorumlara ona şöyle dedim: Ders çalışılan yerde bunu yapman hiç hoş değil. Öğretmenler yazdıklarımızı okuyor, kontrol ediyor dedim. Sonrada ondan bir ileti geldi: Sanane benim kavgamdan istediğimi yazarım. Zoomu'ma girip korkuyorum demekle iyi iş yapmışsın, belanı bende arama.
Öğretmenlerin halleder adamın işini, sen niye kaşınıyorsun? Bırak kendi kendilerine kavga etsinler işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı