Çözüldü EBA uygulamasında ders videoları açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

227845

Hectopat
Daha fazla  
Bundan yaklaşık 2 ay öncesine kadar tabletimdeki EBA mobil uygulamasında ders videoları sorunsuz bir şekilde açılıyordu. Ancak 2 ay önce EBA canlı derse girdikten sonra EBA'dan yollanan ödevleri yapmak için EBA mobil uygulamasındaki ödevi (videoyu) açtım ve resimdeki gibi video açılmıyor.

Screenshot_20210120-205942.png

Modemi kapatıp tekrar açtım ama işe yaramadı. Daha sonra diğer cihazlardaki EBA mobil uygulamasında denedim ve videolar açıldı. Ayrıca Google Chrome'dan EBA'ya girince videolar sorunsuz bir şekilde açılıyor ve bu durumu Şikayetvar'dan bildirdim (şikayetin linki aşağıda mevcuttur) ama bunun hakkında hiçbir dönüş yapılmadı ve (2 aydır) hiçbir güncelleme yayınlanmadı. Bu sorunu çözmek için ne yapmalıyım?
Şikayetin linki: EBA Tabletimde Ders Videoları Açılmıyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Sil bir daha yükle ya da tabletini sıfırla.

Sil bir daha yükle ya da tabletini sıfırla.
Daha önce EBA'yı birkaç kez silip yeniden yükledim ama işe yaramadı. Tabletimi de mecbur kalmadıkça sıfırlamak istemiyorum.

EBA'da bulunan sorun yetkililer tarafından geç de olsa çözülmüştür ve söz konusu cihazda ders videoları artık geç de olsa açılıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı