EBA'ya erişim sağlanamıyor

Makaleler
2
10.20'de canlı dersim var ama EBA'ya giremiyorum. Başka cihazdan denedim ama o da girmiyor. Öğretmenime sorduğumda yoğunluk var dedi. Acaba benim başka şekilde girme şansım var mı? VPN falan.

1600758862321.png

Bu pazartesiden sonrası artık devamsızlıklar falan puana etki edecek mi?

Edeceğini sanmıyorum. Şu anda bile 1000'lerce kişinin evinde internet imkanı yok. Sanırsam şu anda devlet şu anda bu konu hakkında çalışma yapıyor. Bu çalışma büyük ihtimalle ilk önce 8 ve 12. sınıflara ulaşacak sonra diğer sınıflara.

EBA çöktü müdahale edilmesi lazım.
Bu günde kaytardık dersten. :D
Edeceğini sanmıyorum. Şu anda bile 1000 lerce kişinin evinde internet imkanı yok. Sanırsam şu anda devlet şu anda bu konu hakkında çalışma yapıyor. Bu çalışma büyük ihtimalle ilk önce 8 ve 12. sınıflara ulaşacak sonra diğer sınıflara.
Sınav olmaya okula gidicez bütün müfredattan sorumlu tuttular ya ondan dedim.

10.20'de canlı dersim var ama EBA'ya giremiyorum. Başka cihazdan denedim ama o da girmiyor. Öğretmenime sorduğumda yoğunluk var dedi. Acaba benim başka şekilde girme şansım var mı? VPN falan.

Eki Görüntüle 676649
eba sunucusu çok yavaş ve yoğunluk çok. Bu yüzden giremezsiniz. Oyunda dahi kasmadan TR serverinde oynayabiliyorum. Bence devletin bu konuya el atması lazım.

Geri
Yukarı