Ebay'dan alışveriş yapmak

ddrg11

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende Z2 var. İç ekranımın bazı kısımları basmıyor. Yani dış camda sorun yok sadece iç dokunmatik panel alacağım. Burada araştırdım. 250-450 tl arası ücret istiyorlar. Ben eBay' de 10.99 dolara gördüm acaba dediğim gibi iç dokunmatik panel mi bunu soracağım ve kargo ücreti 3 dolar. Parça Çinden ülkemize geliyor, acaba Çin- Türkiye arası ücreti 3 dolar değil mi?.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Alacağım ürün doğru değil mi?
For Sony Xperia Z2 D6502 D6503 D6543 LCD Screen Display Digitizer Touch Assembly

Alacağın ürün doğru ürün. Çin-Türkiye arası 3 dolar evet yani alacağın ürünün toplam fiyatı 13.99 dolar oluyor. Türk lirası olarak şuan 40 t alacağın kart para kart ise en az 50 tl kart içinde bulunması gerekli. Buraya gelmei yaklaşık olarak 20-28gün arasında değişmekte. Aynı ürünü Aliexpress sitesinden araştırmanı tavsiye ederim. Ebay bazen güvenilmez olabiliyor. Tüm ekran olarak almanı da tavsiye ederi daha sıkıntısız olur senin için.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı