ECS G31T-M7 Ethernet Kartı ve Ses Kartı Görmeme Sorunu

deeptech

Hectopat
Daha fazla  
Bir arkadaşımın bilgisayarı ethernet ve ses kartını canı isteyince görüyor canı isteyince görmüyor. Anakart ECS G31T-M7 Rev 1.0 ben uygun biosu güncellettim. Sonra gördü donanımları. Bu sabah tekrar aradı görmüyor diye sonra yeniden başlatınca pcyi görmüş tekrar. Şu anda görüyor fakat aynı sorun tekrarlayabilir. Bu soruna kökten bir çözüm bulmamız gerekli. Anakartı değiştirme gibi bi imkanı yok. Yakın zamanda sistem toplayamaz. Kullandığı işletim sistemi win7 64 ultimate.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de anakarta gömülü bileşenler. Windows 64 Bir kurup baksın bir de. Olmazsa anakart değişecek ya da tamir görecek gibime geliyor.

Recep bey arkadaşım harici ses kartı ve ethernet kartı kullanıyor. Anakartta gömülü olan etherneti zaten çalışmıyor bu yüzden harici. Ses sistemide 5.1 olduğu için ses kartıda harici(on board ses kartı çalışıyor.) Zamanında servise göndermiş ethernet çalışmıyor diye harici ethernet takıp göndermişler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı