ECS H61H2- M.2 anakart ile i5 3470 Kullanma

Link verir misiniz ben bulamıyorum.

Zamlanmış biraz 439'a buldum.

Eğer i7 3770 isterseniz bunu bulabildim, biraz daha araştırmayla daha ucuza bulunabilir gibi.
Ben eylül'de almıştım o yüzden de olabilir ucuzluk.

Zamlanmış biraz 439'a buldum.

Eğer i7 3770 isterseniz bunu bulabildim, biraz daha araştırmayla daha ucuza bulunabilir gibi.
Ben eylül'de almıştım o yüzden de olabilir ucuzluk.
i7 3770'i 600 TL civarına bulabilsem hemen alacağım. Upgrade yaparken çok düşük bir upgrade de yapmak istemiyorum şahsen.

Hocam geçen yıl bendr senin gibi düşünüp 2120'den 3470 geçtim ama gerçekten harcadığın emek ve paraya değmiyor. Eski bir işlemci güçlü tamam ama ölü soket sonuçta yerinde olsam önemli donanımların saklayıp (GPU, HDD vs.) kalanını satıp yeni bir sistem toplayabilirsin.

Bende 3470 GTX 750 Ti vardı GPU ve SSD sakladım ve 10100F'e geçtim tavsiye ederim.

Hocam geçen yıl bendr senin gibi düşünüp 2120'den 3470 geçtim ama gerçekten harcadığın emek ve paraya değmiyor. Eski bir işlemci güçlü tamam ama ölü soket sonuçta yerinde olsam önemli donanımların saklayıp (GPU, HDD vs.) kalanını satıp yeni bir sistem toplayabilirsin.

Bende 3470 GTX 750 Ti vardı GPU ve SSD sakladım ve 10100F'e geçtim tavsiye ederim.
857 TL'ye i7 3770 almayı düşünüyorum. Evet fiyat pahalı ama Ryzen 5 1600'den iyi performans gösteriyor.

Hocam orası öyle tamam ama ileri dönük olarak baktığımızda sıkıntı yaşıyorsun neyse sen bilirsin ama ben şahsen o CPU ya o parayı vermezdim.
GTX 960, SSD ve güç kaynağı saklayabilirim ve değer mi bu parçalara bilmiyorum saklamak. Elimde eski parçalar var. işlemciyi aldıktan sonra bir anakart ve bir kasayla beraber iki sistem satabilirim.

Merhaba. Örneğin bu konu gibi birçok konum var bilgisayarımın kasmasıyla ilgili. Anakartı değiştirirsem RAM almam da gerekecek, tek başına işlemci alamam. Bu yüzden i5 3470 almaya karar verdim 680 TL'ye. Sorum şu. BIOS güncellemesi yapmam gerekiyor mu? Me sürümüm 8'den düşük ve jumper ihtiyacım da var.
  1. GTX 960 2 GB.
  2. i3 2100.
  3. 8 GB RAM.
  4. 500 GB HDD 250 GB SSD.

Çok özür diliyerek konuyu hakkında soru soruyorum üzerinden baya gecmiş ama lütfen kusuruma bakmayın eğer ceza alacağım bir durumsa herkezden özür diliyorum,
Sorum şu şekilde aynı sekilde benimde ayni anakarta sahibim ama oyunlarda hata alıyorum i5 3470 ile siz kullaniyormusunuz ayni islemci ve anakarttı veya kullanmiyorsanız oyunlarda hata aliyormuydunuz ?

Geri
Yukarı