ECS H61H2-MV BIOS Güncelleme

AYYILDIZ TİM

Kilopat
Yer
NİĞDE
Daha fazla  
Meslek
PÖH
Herkese merhaba dostlar. Öncelikle BIOS nasıl güncellenir fazla bir bilgim yok. 2012'de aldığım; "ECS H61H2-MV"
İsimli anakartı aldığım günden beri güncellemedim. Bana yardımcı olur musunuz arkadaşlar? Bir el atın da şu BIOS'u güncelleyelim.
Bilgisi olan yokmu Allah için lütfen yardım edin !

Herkese merhaba dostlar. Öncelikle BIOS nasıl güncellenir fazla bir bilgim yok. 2012'de aldığım; "ECS H61H2-MV"
İsimli anakartı aldığım günden beri güncellemedim. Bana yardımcı olur musunuz arkadaşlar? Bir el atın da şu BIOS'u güncelleyelim.
Bilgisi olan yok mu Allah için!

ECS eBLU - BIOS Live Update Utility kardesim bunu indir check Update de sonra son sürümü kur. Ama öncelikle bütün programları kapat. Ben de aynı anakarta sahibim.

ECS eBLU - BIOS Live Update Utility kardesim bunu indir check Update de sonra son sürümü kur. Ama öncelikle bütün programları kapat. Ben de aynı anakarta sahibim.
Ustam bir zararı olur mu hiç güncellemedim ben !

Bu hatayı alıyorum !!!
aaddadadaada.jpg

Bu da bios sürümüm ;

Dosya Ekleri

• asasasfff.jpg
    asasasfff.jpg
    204,4 KB · Görüntüleme: 320
Merhabalar
H61H2-M9 V2 anakart var anakart hiç açmıyor aslında hiç açmıyor değil bir açıyor sonra uzunca bir süre açmıyor BIOS güncellemesinden kaynaklı olabilir mi?

ECS eBLU - BIOS Live Update Utility kardesim bunu indir check Update de sonra son sürümü kur. Ama öncelikle bütün programları kapat. Bende aynı anakarta sahibim

Ya dosyayı indiriyorum ama yanında System die bir dosya daha geliyor bütün farklı model anakart videolarında saçma isimde sayfa gelirken bana yanında dosya geliyor. Onu da atıcak mıyım?
ya dosyayı indiriyorum ama yanında system die bi dosya daha geliyo bütün farklı model anakart videolarında saçma isimde sayfa gelirken bana yanında dosya geliyo onu da atıcak mıyım

Abicim sadece flash ile mi oluyor ben flashsiz denedim BIOS'da kaldi bilgisayarim. Yareim edersen sevinirim. Yani flash bellegikne olursa ve o indirmem gerekn dosyayi flasha indirirsem Boot kismindan yapqbilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı