Edding 344 fosforlu kalemler 4.85₺

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
Amazon'da edding 344 fosforlu kalemler 4-5 TL fiyatları bayağı uygun yıllardır almak isteyip alamadığım kalemler bunlar ben kaptım 3 tane😀

edding kalem sipariş.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne zamandır almayı düşünüyordum ama bir kalem için internetten alışveriş yapmak bana çok tuhaf geldiği için almayacağım :D
Amazonda ilk sipariş ücretsiz Prime varsa direkt kargo da ücretsiz zaten Amazonun desteği mükemmel diyelim ki kalemin kapağı kırık geldi desteğe yazdığınız an elinizdeki kırık ürünü iade bile almazlar yanında hediye ile bir daha yollarlar tercih sizin tabi.

Amazonda ilk sipariş ücretsiz Prime varsa direkt kargo da ücretsiz zaten Amazonun desteği mükemmel diyelim ki kalemin kapağı kırık geldi desteğe yazdığınız an elinizdeki kırık ürünü iade bile almazlar yanında hediye ile bir daha yollarlar tercih sizin tabi.
Biliyorum hocam Amazon'u bu yüzden seviyorum zaten. Teşekkürler yinede. Bu arada ilk sipariş ücretsiz demişken bir tane RTX 3090 sipariş mi etsem acaba 😀 (!)

kalem 15 tl ama zayıf mürekkepli... doldurmak için mürekkep alman lazın o da 120 tl... her bir renk için 120 tl vermen lazım... 15 kere doldurabiliyormuşsun...oyüzden ucuzmuş... yokyahu... ben okadar yaşıyacakıyım...

Yeni konular

Geri
Yukarı