Eddy yükleme

phanmetal

Picopat
Arkadaşlar şimdi Elementary OS 6 beta sürümüne geçeceğim ama market çalışmadığı için Eddy uygulamasını yükleyemiyorum.
GitHub'dan da derleyip kuramadım.
Başka bir kurma yöntemi var mıdır? Flatpak'te galiba Deepin OS'un deb paket yükleyicisi var ama uyumlu olur mu?

Eddy'nin GitHub sayfası;

Kendim de Elementary OS 6 kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı yaşarsan ulaşabilirsin.

Tamamdır, çok teşekkür ettim. Ben de 5 kullanıyordum hep, Windows 10'dan uzun indirmeleri için Anti virüs gerekli olduğundan kullanıyorum.
Her şeyi, elementary OS kullanmak için hazırlıyorum.
2 saniyede kuruyor aslinda. Ama bagimliliklari cogu zaman yuklemeden birakiyor.

Kanki çok teşekkür ettim sana da. Bu. Deb'in ufak sıkıntıları oluyor. Mesela WineHQ kurunca "libaudio***" diye bir deb paketi var, onu kurmam gerekiyor ilk. Eddy ile kurunca sıkıntı yok ama dediğin yöntemle yapınca bu paketi kurmuyor. Bir kaç kez denedim.

Zaten dediğin yöntem normal yolu. Bu benim kullandığım biraz kolaya kaçmak ve pratiklik.

Tamamdır, çok teşekkür ettim. Ben de 5 kullanıyordum hep, Windows 10'dan uzun indirmeleri için Anti virüs gerekli olduğundan kullanıyorum.
Her şeyi, elementary OS kullanmak için hazırlıyorum.
Bende şuanlık sadece oyunlar ve Visual Studio için Dual Boot kullanıyorum, Yakında 2. ekran kartı alıp PCI Express ile sanal bilgisayara tanıtmayı düşünüyorum.

Kanki çok teşekkür ettim sana da. Bu. Deb'in ufak sıkıntıları oluyor. Mesela Wine kurunca "libaudio***" diye bir deb paketi var, onu kurmam gerekiyor ilk. Eddy ile kurunca sıkıntı yok ama dediğin yöntemle yapınca bu paketi kurmuyor. Bir kaç kez denedim.

Eddy programini dpkg -i komutu ile kurup, diger programlari da eddy uzerinden kurabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı