Edit nasıl?

Arkadaşlar ilk editimi yaptım. Sizce daha güzel nasıl olabilir neler katabilirim? Yorum yaparsanız sevinirim. Login • Instagram
Müziğin ses düzeyi değişimi anında yani bir şarkının o ses patlamasında güzel bir sahneyi başlatabilirsin. Sahne ve müzik uyumu yapman lazım bunu yapmakla başlayabilirsin :)

Anladığım kadarıyla telefondan yapmışsın. Arkaya müzik koymuşsun fakat animasyon bakımından fakir kalmış sanki.

Animasyon konusunda fikrin ve bilgin yoksa ilk yaptığın editlerde geçiş aşamalarıyla kullandığın şarkıdaki bas noktalarını kesiştirebilirsen (bkz; edit örneği) hem kulağa hem göze hitap eder. :)

Ek olarak montajlamak biraz yaratıcılığa açtır. Attığım sadece bir fikir versin sana, benzerini yapmak yerine aklına gelen fikirleri montaja uygulamaya çalış. Güzel çalışmalar çıkacağını düşünüyorum

Arkadaşlar yeni yeni öğreniyorum pek bilgim yok teşekkür ederim tavsiyeler için genel olarak müzik ile klibin uyumunun olmasını ve efektlerle süslememi önerdiğinizi görüyorum kendimi geliştirmeye çalışacağım tekrardan teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı