Edit programı önerisi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki gibi bir edit yapmak istiyorum vurunca efekt olsun ama bir yönden yeni oldugum için kolay olsun istiyorum. Önerilirenizi bekliyorum iyi forumlar dilerim.

Sony Vegas Pro 14 kullanabilirsiniz.

İlk öncelikle böyle güzel kaliteli edit yapmak istiyorsan kolay yapamazsın.After effect öneririm zor biraz yani hepsi zor emek vermen lazım böyle kaliteli edit yapabilmek için.

Dediklerimini anlamıyorsun herhalde. Ben Vegas Pro After Effects'den daha iyi demedim. Daha kolay dedim ve konu sahibinin istediği video Vegas Pro ile yapılır.

Kolayı zoru yok bu işlerin. Video düzenleyeme yeni başlayacak birisi tüm programlarda zorlanır. İnternetteki eğitim videoları ile tüm programları öğreniyorsun zaten. Adobe After Effects programı ile çok daha kaliteli videolar çıkarılıyor.

@Abdullah_Kadir her şeye gülecek misin? Komiksin gerçekten.

İlk öncelikle böyle güzel kaliteli edit yapmak istiyorsan kolay yapamazsın.After effect öneririm zor biraz yani hepsi zor emek vermen lazım böyle kaliteli edit yapabilmek için.

Hele şükür adam gibi açıkladı birisi. Adamlar kolay diye kötü programa kaçıyorlar resmen.

Geri
Yukarı