Edithizm hangi müzikleri kullanıyor?

Daha fazla  
Meslek
kergit kargıcısı
Merhaba, aşağıda linklerini verdiğim videolardaki müziklerin adı nedir? Başka kaynak bulamadım, o yüzden bu videoları koydum. Bu bir reklam değildir. Edithizim'in müziklerini bulamıyorum. Bilen varsa yazarsa sevinirim.

Teşekkürler.

İşte istedğim müziği içeren videolar:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu bir troll konu değil. Videolar troll gibi gözükebilir fakat dediğim gibi başka kaynak yok.

Merhaba, aşağıda linklerini verdiğim videolardaki müziklerin adı nedir? Başka kaynak bulamadım, o yüzden bu videoları koydum. Bu bir reklam değildir. Edithizim'in müziklerini bulamıyorum. Bilen varsa yazarsa sevinirim.

Teşekkürler.

İşte istedğim müziği içeren videolar:

Bu bir troll konu değil. Videolar troll gibi gözükebilir fakat dediğim gibi başka kaynak yok.
Diğer şarkıyı yorumlarda buldum S*xyBack.

Müzik isimlerini tam bilmiyorum ama müzikleri bu versiyonu ile bulamazsınız sanırım. Edithizm dahil çoğu edit sayfası şarkılara GFX efektleri ekleyerek editi yapıyorlar çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı