EDM (Electro Dance Music) & Remix Severler Buraya DJ Darqbull ✔

Baran Curu

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Eskişehir/Diyarbakır/Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba
Bugün Bu Konuyu Açmamın nedeni ülkemizde kaç kişinin çağdaş olup Remix ve Edm ye ne kadar önem verdiğini araştırmak ve bilmeyen Technopatlara önder olup onlara önerilerde bulunmaktır.

Ben Başlıyorum :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Recep Baltaş @Ali Güngör Umarım Sizde Remixle İlgileniyorsunuzdur sayın üstatlar.

Dubstep tarzı olunca sarıyo fakat ritim, hareketli ve geçişler güzel olmalı benim düşüncem yoksa baş ağrısından başka bişey yapmıyor.

Beyfendi her remix veya edm track'leri bu biçimde değil ben sadece öneride bulundum.
Saygılarımla :) @Prof Striker

Dubstep tarzı olunca sarıyo fakat ritim, hareketli ve geçişler güzel olmalı benim düşüncem yoksa baş ağrısından başka bişey yapmıyor.
Tekrar merhaba size istediğiniz şekilde bir önerim olacak umarım istediğiniz şekildedir. seside biraz açın. ve önerilerimi sonuna kadar dinleyin lütfen beğenmezseniz size en hoşunuza gidebilecek olanı önereceğim .

1.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
2.
3.
ve son olarak. dünyanın bir numarası hardwell'in remixi kesin duymuşsunuzdur.

Favorim. Bu arada önerdiklerinin arasında bir Türk'de var. EDM gururumuz... Ummet Ozcan.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı