Efes Antik Kenti Oyunu Geliyor

Oynamadım diyeceğim ve linçleyeceksin değil mi? Oynamasam bile Türk oyunlarına güvenim yok.
Yok hocam linçlemeyeceğim. Sadece oynamanızı önereceğim.
Hocam sizin yaşınız 13 diye hatırlıyorum, neden 22? Yanlızım varsa düzeltin.
13 nereden çıktı hocam? Belki kardeşim girmiştir hesaba bilemiyorum ama kardeşim yok :D

Sadece 13 yaşında bir kuzenim var gelmişlerdi 1 ay önce.

Türk oyunlarına güvenmedim güvenmeyeceğim. Hiçbir oyununu sevmedim. Hiçbiri güzelde değil bana göre. Kısacası Türk oyunları çöp.

Görmeden yorum yapmayın. Warband, Bannerlord gibi dünya çapında bilinen oyunlar da buradan çıktı, Erzurum gibi çöplükler de.
Bunun onlar gibi olmaması dileği ile. Fena durmuyor aslında.

Sana öyle bir şey demicektim zaten ama boş yere de kötülemenin manası yok no 70 mesela güzel bir oyun du

Bütün Türk oyunlarını genellemeden söylersen iyi olur.

Türklere güvenmediğim için kötülüyor olabilir miyim canım benim? Türk oyunlarının hiçbiri bana göre güzel değildir.
Görmeden yorum yapmayın. Warband, Bannerlord gibi dünya çapında bilinen oyunlar da buradan çıktı, Erzurum gibi çöplükler de.
Bunun onlar gibi olmaması dileği ile. Fena durmuyor aslında.

Görmeden falan demeyin az da olsa inceledim fakat oynamadım. Oynamadan da yorum yapılabilir ve bu kötüleme gibi bir şey değil negatif yorumdur.

Merhaba arkadaşlar, fragmanımız yayınlandı. Buradan izleyebilirsiniz. Beğenirseniz desteklerinizi bekliyoruz. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı