Efootbal 2022 hayal kırıklığının tanımı olmuş

Europa

Hectopat
1 haftadır beklediğim, öve öve bitiremedikleri, uğruna pes serisini bitirdikleri oyun olan efootball 2022, resmen hayal kırıklığı olmuş.
Grafikleri inceleyecek olursam çimenleri göremiyorum. Ama pozisyon tekrarında yaklaştırınca çok güzel gözüküyor niye bilmiyorum. Kameramana ayrı sinir oldum zaten.
Oyun mekaniklerini anlamakta zorlandım;
Plase vurunca top taraftara kavuşuyor. Rakipten top almak için ayak uzatınca durduk yere faul düdüğünü çalıyor. Depara kalkmadan önce marşa basmamız gerektiği için 2 saniye bekliyoruz.
Umarım büyük bir güncelleme gelir şu grafik motorunu oturturlar. Mekanikleri düzeltirlerse ücretsiz olduğu için yine oynarım.
Steam üzerinden alan arkadaşlarım oyunda 60 FPS limiti var dediler doğru mu?

Dün gece çok heyecanlıydım oyun çıkıyor diye sabah yorumlara baktığımda ise heyecanım biraz gitti oyunu indirip baktığımda ise heyecanım hiç kalmadı ve oyunu sildim çimler berbat grafikler berbat optimizasyon berbat. PES 21 devam edeceğim sunucular kapanırsa artık FIFA Online oynarım.

Dün gece çok heyecanlıydım oyun çıkıyor diye sabah yorumlara baktığımda ise heyecanım biraz gitti oyunu indirip baktığımda ise heyecanım hiç kalmadı ve oyunu sildim çimler berbat grafikler berbat optimizasyon berbat. PES 21 devam edeceğim sunucular kapanırsa artık FIFA Online oynarım.
Oynanışta gelişmeler var ama paslar çok yavaş, hızlı atma yolunu da bulamadım. Tuşların da yeri değişmiş ama pek sorun değil bu tabi FIFA'ya benzemiş tuşlar. Ama dediğin gibi grafikler berbat durumda bence de. 60 FPS sınırı da var maalesef. Monitörüm 75 Hz olduğundan takılma hissiyle oynadım. Değiştirme seçeneği de yok. KONAMI yine beta oyunu, alın size oyun çıkardık diye yollamış.

Oynanışta gelişmeler var ama paslar çok yavaş, hızlı atma yolunu da bulamadım. Tuşların da yeri değişmiş ama pek sorun değil bu tabii FIFA'ya benzemiş tuşlar. Ama dediğin gibi grafikler berbat durumda bence de. 60 FPS sınırı da var maalesef. Monitörüm 75 Hz olduğundan takılma hissiyle oynadım. Değiştirme seçeneği de yok. Konamı yine beta oyunu, alın size oyun çıkardık diye yollamış.

Hocam bir de a'ya bastığımız da takım arkadaşımız baskı yapardı şimdi yapmıyor nedense.

Hocam bir de a'ya bastığımız da takım arkadaşımız baskı yapardı şimdi yapmıyor nedense.
Onu ben de yapamadım. FIFA gibi müdahale etme olmuş. Arkadaki tuşlarla da takım arkadaşı baskısını yapamadım. Adam değiştirme ve koşma tuşlarının de yeri çapraz olmuş ne alakaysa.

1 haftadır beklediğim, öve öve bitiremedikleri, uğruna pes serisini bitirdikleri oyun olan efootball 2022, resmen hayal kırıklığı olmuş.
Grafikleri inceleyecek olursam çimenleri göremiyorum. Ama pozisyon tekrarında yaklaştırınca çok güzel gözüküyor niye bilmiyorum. Kameramana ayrı sinir oldum zaten.
Oyun mekaniklerini anlamakta zorlandım;
Plase vurunca top taraftara kavuşuyor. Rakipten top almak için ayak uzatınca durduk yere faul düdüğünü çalıyor. Depara kalkmadan önce marşa basmamız gerektiği için 2 saniye bekliyoruz.
Umarım büyük bir güncelleme gelir şu grafik motorunu oturturlar. Mekanikleri düzeltirlerse ücretsiz olduğu için yine oynarım.
Steam üzerinden alan arkadaşlarım oyunda 60 FPS limiti var dediler doğru mu?

Oyun resmen FIFA olmuş dostum konaminin mantığını anladım. Oyunu Free yapıp fifadakileri oyuna çekmek istemiş ama kendi pes kitlesini kaybetti haberi yok FIFA'yı seven kişiler oynar ancak.

Yeni konular

Geri
Yukarı