Çözüldü eFootball 2022 oyun içinde nasıl ekran kartı geçişi yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

leeEVERETT

Decapat
Makaleler
1
RAM
16GB
Ekran kartı
RTX3060
Anakart
HP Omen 15 EN1014NT
İşlemci
AMD Ryzen 5 5600H
Merhaba, Steam'de ücretsiz olduğunu görünce denemek için eFootball 2022 indirdim. Oyun indi önce oyunun dosyalarından settingsi açtım özellikler bölümüne gelince oyunun laptopun normal RTX 3060 ekran kartını değil de işlemcinin ekran kartını kullandığını gördüm. Bunu daha yüksek performans elde etmek için nasıl ekran kartıma geçirebilirim?

Eki Görüntüle 1482913

Merhaba, Steam'de ücretsiz olduğunu görünce denemek için eFootball 2022 indirdim. Oyun indi önce oyunun dosyalarından settingsi açtım özellikler bölümüne gelince oyunun laptopun normal RTX 3060 ekran kartını değil de işlemcinin ekran kartını kullandığını gördüm. Bunu daha yüksek performans elde etmek için nasıl ekran kartıma geçirebilirim?

Eki Görüntüle 1482913

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 1482913

Oyunsa sağ tıklayıp NVIDIA grafik birimiyle çalıştır diye seçenek olması lazım ona bas kontrol et dene.

Evet sağ tık yaptım öyle bir seçenek yok.

O zaman NVIDIA denedim masasında oyunu ekle manuel olarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
O zaman NVIDIA denedim masasında oyunu ekle manuel olarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler bu yöntemle oldu.
Ekran görüntüsü 2022-08-12 092854.png

Yeni konular

Geri
Yukarı