eFootball 2022 RTX 3060 laptopta kasıyor

Computer Geek

Decapat
Daha fazla  
14 Nisan güncellemesinden önce eFootball'u indirip oynamak istedim ve online & offline fark etmeksizin her iki tarafta da oyun içinde fena kastığını gördüm. Sanki 30 FPS'in altında oynanırcasına titremeler mevcuttu. Pozisyon tekrarları da aynı şekilde böyleydi. Oyunun genel olarak sorunlu olduğunu duyuyordum, bundan olabilir mi? Ayrıca bu oyun dışında da bazı oyunlarda titremelerim ve takılmalarım oluyor. Sistemim ise:
  • i7 18000H işlemci
  • RTX 3060 Max-P ekran kartı
  • 16 GB RAM

14 Nisan güncellemesinden önce eFootball'u indirip oynamak istedim ve online & offline fark etmeksizin her iki tarafta da oyun içinde fena kastığını gördüm. Sanki 30 FPS'in altında oynanırcasına titremeler mevcuttu. Pozisyon tekrarları da aynı şekilde böyleydi. Oyunun genel olarak sorunlu olduğunu duyuyordum, bundan olabilir mi? Ayrıca bu oyun dışında da bazı oyunlarda titremelerim ve takılmalarım oluyor. Sistemim ise:
  • i7 18000H işlemci
  • RTX 3060 Max-P ekran kartı
  • 16 GB RAM

Hocam NVIDIA denetim masasından 3D ayarların yönetilmesine basın. Daha sonra program ayarlarına girin. 1. bölümde özelleştirilecek programı seçin kısmı var oradan eFootball 2022 yi seçince altta entegre grafik seçilidir büyük ihtimal onu yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi olarak değiştirin.

Oyun berbat çünkü. En kısa zamanda FIFA'ya geçin.
Aynen FIFA da oynuyorum onda herhangi bir kasma yok. Birkaç takılma hariç.
Hocam NVIDIA denetim masasından 3D ayarların yönetilmesine basın. Daha sonra program ayarlarına girin. 1. bölümde özelleştirilecek programı seçin kısmı var oradan eFootball 2022 yi seçince altta entegre grafik seçilidir büyük ihtimal onu yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi olarak değiştirin.
3D ayarlarında böyle bir seçenek yok. Sadece bunun için değil, hiçbir program için göremedim. Adı başka bir şey olabilir mi?

Çok bilmediğim için ayarları kötü yapmış olabilirim. Sallama yaptım diyebilirim. 😄

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    25,5 KB · Görüntüleme: 50
  • 2.png
    2.png
    23,8 KB · Görüntüleme: 46
  • 3.png
    3.png
    10,7 KB · Görüntüleme: 48

Geri
Yukarı