eFootball 22 güzel mi?

PES 21 alasım var benim de ama oyunun hakem kararlarını ve yapay zekası beni çok itiyor 2020 den sonra :(.
ben direk club edition yapıştırdım.bence değmez 2022 de kanser olmaya.en azında 2023 çıkana veya 2022 düzelene kadar makul bir ücret ile oynuyabilirsin.transferleri yaparsın olur biter :D

ben direk club edition yapıştırdım.bence değmez 2022 de kanser olmaya.en azında 2023 çıkana veya 2022 düzelene kadar makul bir ücret ile oynuyabilirsin.transferleri yaparsın olur biter :D
FIFA 21 indirmesem zorunlu olarak öyle yapacaktım da şimdi biraz düşünüyorum. Alışmışız PES'e FIFA ne kadar güzel olsa da kopamıyor insan :D. Pardon 2022 ile koptuk. Hatta sanırım kopmadık çünkü o oyun PES değil. KONAMI gerçekten ne yapacağımı şaşırttı. FIFA iyi hoş da 'Ya şöyle gireyim 2 el ana lig atıp çıkayım' diyemiyorsun. Çok sistemsel :D. Sonra oyuncunun üstünde dayanıklılık çubuğu yok. Gözler aramıyor değil. Ama dediğim gibi PES 2020-2021'in yapay zekası bu kadar kötü olmasa hakeme rağmen alırdım.

FIFA 21 indirmesem zorunlu olarak öyle yapacaktım da şimdi biraz düşünüyorum. Alışmışız Pes'e FIFA ne kadar güzel olsa da kopamıyor insan :D. Pardon 2022 ile koptuk. Hatta sanırım kopmadık çünkü o oyun pes değil. Konamı gerçekten ne yapacağımı şaşırttı. FIFA iyi hoş Da'ya şöyle gireyim 2 el ana lig atıp çıkayım' diyemiyorsun. Çok sistemsel :D. Sonra oyuncunun üstünde dayanıklılık çubuğu yok. Gözler aramıyor değil. Ama dediğim gibi PES 2020-2021'in yapay zekası bu kadar kötü olmasa hakeme rağmen alırdım.

Bu arada bir şey soracaktım. Ben oyuncuları manuel olarak transfer ettim. Normal gösteri maçı atarken canlı güncelleme yapıyordu ve oyuncular etkin olmuyordu fakat onu öğrendim ve sağ analog ile canlı güncellemeyi kapatıyor fakat her girdiğimde yapmam lazım. Bunu komple kapatabilir miyiz? Bir de efsane ol girsem benim yaptığım transferlerde olacak mı acaba?

Konami tarihinin en büyük utancıdır artık eFootball 2022... Rezil ettiler güzelim PES serisini yıllar içinde...

Umarım UFL güzel gelir diyorum...

Yeni konular

Geri
Yukarı