Çözüldü eFootball 2022 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

murat1033

Centipat
Arkadaşlar bildiğiniz gibi dün oyun çıktı ve ben de indirdim. Oyunu açtım fakat tekrar geri atıyor. Bu konu hakkında düşüncesi olan var mı? Sistem gereksinimlerim tutuyor.

Çözüm
Arkadaşlar bildiğiniz gibi dün oyun çıktı ve ben de indirdim. Oyunu açtım fakat tekrar geri atıyor. Bu konu hakkında düşüncesi olan var mı? Sistem gereksinimlerim tutuyor.

Hocam oyun daha yeni çıktı sorunları var ama bir sistem özelliklerini atın
e-football 22'den iyi grafik istiyorsan bekleme oyun 60 FPS 720p çözünürlük oynanıyor. Bugları da fazla

Artı -3 Eksi
Hocam oyun daha yeni çıktı sorunları var ama bir sistem özelliklerini atın
e-football 22'den iyi grafik istiyorsan bekleme oyun 60 FPS 720p çözünürlük oynanıyor. Bugları da fazla
ss.PNG

Son 2 si kötü diyor ama geçen yıl pes 21 de hiçbir sorun yaşamıyordum kasma,donma vb. hiç yoktu.

Ben de dün kurdum ve oyun kısa yoluna tıklıyorum oyun açılmıyor. Oyunun klasörlerini de tarattım bir sorun yok ama problem devam ediyor.

Olcito nickli arkadaş ile aynı sorunu yaşıyorum. Oyna tuşuna basıyorum hiç tepki bile yok. Settings dahil açılmıyor. Güncelleme bekliyoruz yok.

Bendede aynı sorun var steamden oynaya basıyorum hiç tepki vermiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı