Efootball™ 2022 ücretsiz olacak mı?

Şey duydum sadece myClub ücretsiz olacak diyorlar?

myClub ücretsiz olacak diğer efsane ol analig ya da diğer başka tarzlar oyun içi satın alım ile alınır hale gelecek ya da oyun tam çıktığında paket halinde gene satabilirler 30 Eylül'de tam versiyon çıkmayacak bu arada 9 tane takım olacak ilerleyen güncellemelerle oyun tam çıkacak.

Steamde 50 küsur ₺ ye premium diye bir paket ön satışta.
Onunla ilgili bilgisi olan var mı?
Nedir, ne değildir ML var mı içinde yoksa 3 5 takım veya topçudan mı ibaret?

Steam'de 50 küsur ₺ ye Premium diye bir paket ön satışta.
Onunla ilgili bilgisi olan var mı?
Nedir, ne değildir ML var mı içinde yoksa 3 5 takım veya topçudan mı ibaret?

O paketin amacı şudur. O paketti aldığın an kurt bonusu aktif olacaktır. PES 2021 myClub oynuyorsan eğer 15 tane efsanevi oyuncun var ise sana 1milyon GP hediye gelecek başka katmanları da var belirli atıyorum 10 efsanevi oyuncun var ise 500 GP gelecektir. Kısacası PES 2021 oynuyorsanız ödülleri o paketin şudur.
1. 1.milyon GP 15 efsanevi oyuncunuz var ise.
2. 8 tane özel oyuncu ile anlaşma bedava top aççaksınız içinde iyi sağlam oyuncular olacak.
3. 2800 Coins hesabınıza gelecektir.

Son düzenleme:
O paketin amacı şudur. O paketti aldığın an kurt bonusu aktif olacaktır. PES 2021 myClub oynuyorsan eğer 15 tane efsanevi oyuncun var ise sana 1milyon GP hediye gelecek başka katmanları da var belirli atıyorum 10 efsanevi oyuncun var ise 500 GP gelecektir. Kısacası PES 2021 oynuyorsanız ödülleri o paketin şudur.
1. 1.milyon GP 15 efsanevi oyuncunuz var ise.
2. 8 tane özel oyuncu ile anlaşma bedava top aççaksınız içinde iyi sağlam oyuncular olacak.
3. 2800 Coins hesabınıza gelecektir.
PES21 de Masterlig oynuyorum keyfi.
PES22 de de Masterlig oynayacağım.
Masterlig olsa satın alırdım ama bekleyeceğim öyleyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı