Efsane Cuma Cooler Master Kulaklık İndirimleri

Cooler Master Türkiye

Cooler Master
Makaleler
10
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar,

Çoğu kişi bize indirimleri soruyor. Bu nedenle bir konu açarak kullanıcıları bilgilendirmek istedik. Dileyenler aşağıda ki linklerden ilgili ürünlerin indirimlerini kontrol edebilirler. Konu tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Ürünlerin Türkçe inceleme videolarını YouTube'da bulabilirsiniz.

MH751 Kulaklık

MH750 7.1 Kulaklık

MH703 Kulakiçi Kulaklık

MH710 Kulakiçi Kulaklık

Ürünlerimiz ile ilgililenen arkadaşlara ve tüm kullanıcılarımıza teşekkür ederiz. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ilginiz icin tesekkurler ancak forumdan birisi 2 hafta once kadar MH751i 450 TL ye aldigini soyluyordu yine itopyadan suan ise 470te. O zaman niye daha dusuk fiyattaydi acaba?

Ilginiz icin tesekkurler ancak forumdan birisi 2 hafta once kadar MH751i 450 TL ye aldigini soyluyordu yine itopyadan suan ise 470te. O zaman niye daha dusuk fiyattaydi acaba?
Bu sefer İtopya karından kısmadı belki de. Sadece distribütör indirdi sanırım. Varsayım dediğim. :)

Her 2 bayimiz de hem kendinden indirim yaptı , hem de biz destek olduk. 9 ürün için İtopyadaki 470 fiyat güzel bir indirim. Bayiler arası 10-20 tl farklar normaldir.

Her 2 bayimiz de hem kendinden indirim yaptı , hem de biz destek olduk. 9 ürün için İtopyadaki 470 fiyat güzel bir indirim. Bayiler arası 10-20 tl farklar normaldir.
merhaba ben cooler master ürünü almayı düşünüyorum ancak satış sonrasında nasıl bir politikanız var onu merak ediyorum , herhangi bir sıkıntıda nasıl iletişime geçebiliyoruz kulaklığı aldım 2 ay sonra bir problem çıktı mesela ne yapıyorum ? Bilgilendirirseniz sevinirim.

merhaba ben cooler master ürünü almayı düşünüyorum ancak satış sonrasında nasıl bir politikanız var onu merak ediyorum , herhangi bir sıkıntıda nasıl iletişime geçebiliyoruz kulaklığı aldım 2 ay sonra bir problem çıktı mesela ne yapıyorum ? Bilgilendirirseniz sevinirim.
Bende merak ediyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı