Efsane cuma indirimleri PC bileşenleri için etkili olur mu?

Türkiye'de bir şey almak istediğinde paran da varsa bekledikçe maalesef fiyatlar daha da artıyor. Ne zaman bir daha bekleyeyim dedikçe hep pişman oldum. Bazen itopya, incehesap güzel indirimler yapıyor. Onları da yakaladıkça alabilirsin bence. Her cuma incehesapta gaming gecesi oluyor mesela fiyatlarına ve sana uygunluklarına göre değerlendirip alabilirsin.
Eyvallah. Haberim var. Takip ediyorum.

Çok güzel indirimler oluyor. Geçen hafta 2080S 5500 TL olmuştu.
Normaldir piyasaya onun fiyatına 2 kat iyi kartlar çıktı. Elindekileri satıyorlar. Bir de soğutması iyi olmayan kartlar hemen elden çıksın diye ve uygun ürüne talep olduğundan dolayı satılıyor.

Ama sana tavsiyem İtopya gibi rezalet bir yerden alma. İndirim yapıyorlar tamam eyvallah ama ürünün fiyatından kısıp müşteri hizmetleri, teknik servis gibi olaylardan kısıyorlar 20--25 gündür ekran kartım serviste ve değişimini istedim fakat stokta yok deyip iade işlemi başlatmışlar ben istemediğim halde ve bana iade edilecek para 800 TL. Ekran kartı şu an en düşük 1700 TL ve benim değişim isteme hakkım olduğu halde iade işlemi başlatıldı şu an onunla uğraşıyorum yani ucuz ama sonradan bir yerden çıkıyor.
Geçmiş olsun. Ben 2 tane 600 er TL'lik ürünler aldım sıkıntı yaşamadım. Genelde her yerde böyle olma ihtimali var nadiren de olsa sıkıntı yaşayanlar var bildiğimiz bilmediğimiz yerlerde.

Bazen gerçekten işe yarıyor elbette ama uyanık olmak lazım, mesela kulaklığın normal fiyatı 250 lira iken 500 tl den 250 tl' ye düşürülmüş gibi gösterildiğini gördüm. Dikkatli olursan kar edebilirsin.
Sağ olasın. Haberim var. Maalesef piyasayı bilmeyip alan çok. Bu yüzden derim ki bilgi şart.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı