Ege Fitness Full Body Antrenmanı İşe Yarar mı?

5x5 kolay bir antreman türü değil aşırı güç istiyor. 2020 yılında 3 ay boyunca yapmıştım, hacim ve güç odaklı bir antreman. Ama gerçekten sabır isteyen bir antreman türü. 3. ayımda gözle görülür bir irileşme yaşadım. İyi karb ve tam enerji olunmalı yoksa ağırlık kalkmıyor.

Yeni başlangıç yaptıysan daha çok bilindik full body antremanlara bak. Sen şimdi heyecandan split yapmak istersin serberst ağırlık çalışmak istersin ama, 2 hafta full body antremandan çıktığında, yüksek kilo alamayabilirsin. O yüzden basit full body ant. ile şiddeti artırarak dayanıklılık ve kondisyon arttırmanı tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu öneririm başta biraz zorlayacaktır ama alıştıktan sonra çok verimli antrenman 1 sene kadar uyguladım sonuç olarak gayet iyiydi, vücudu bayağı güzel şekilde zorluyorsun kondisyon kazanıyorsun.
Push pull leg yapıyorum bu sıralar arada hala uygularım. Hiçbir split antrenman da göremeyeceğiniz kadar terliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı