Eğitim için ne yapılmalı?

Makaleler
44
İyi geceler,
Ben daha önceden açık öğretim lisesinde okuduğumu söylemiştim. Ben ders çalışamıyorum. Yapamayacağım diye strese giriyorum. Ama yazılım ile uğraşırken sinir etmesi bile bana zevk veriyor. O yüzden mesleki açık öğretim lisesinde okumayı düşünüyorum. Üniversite benim için yalan oldu. Sırf ders stresi yüzünden 2 defa psikiyatri hastanesine yattım. Geçen sene 11 gün bu sene de 1 ay yattım. Artık bir şeyler yapmak istiyorum. Çok yüksek şirketler de çalışmayı düşünüyordum fakat bu gidişle bir yer kazanma olasılığım bayağı bir düşük. Mesleki açık öğretim lisesinde web programlama ve veri tabanı bölümleri var. İki bölümü de seviyorum. Yeter ki bilişim olsun.
Bir de 1 milyon yazılımcı projesi hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@The Tribal Chief gönlünüzü kırmak istemiyorum fakat gerçekleri söylemem gerek siz çok iyide kod bilseniz iyi bir üniversiteden mezun olmadıkça kimse yüzünüze bakmıyor :(.

Bu yüzden ne yapıp edip bir an önce üniversite kazanmaya çalışınız en azından orta düzeyli bir üniversite kazanırsanız belki o zaman kod bilginiz ile bir nebze ileriye atılabilirsiniz sonrasında tecrübeler çalıştığınız yerler derken çok büyük şirketlere gidip hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Geri
Yukarı