Eğitim-Sen 2022 karnesini açıkladı

Üniversite okuyordum fakat MSÜ'ye geçmek için bıraktım.

11 sınıfa geçiyorum, yavaşan TYT ve AYT çalışmaya başladım MSÜ ise hiç bakmadım aslen Tank Komutu olmak iyi bir fikir ama ülkemizi ele alınca hayatınızı ortaya koymak demek emin misiniz?

Rütbeli olsanız bile doğu bölgelerine gitme ithimaliniz var.

11 sınıfa geçiyorum, yavaşan TYT ve AYT çalışmaya başladım MSÜ ise hiç bakmadım aslen Tank Komutu olmak iyi bir fikir ama ülkemizi ele alınca hayatınızı ortaya koymak demek emin misiniz?

Rütbeli olsanız bile doğu bölgelerine gitme ithimaliniz var.
İsterseler Vietnam'a göndersinler, sorun yok. Normal koşullarda bir subay hayatını ortaya koymaz. Bedava yetişmiyorlar sonuçta. Ama benim hayatım beş kişinin hayatını kurtaracaksa bir an bile düşünmem.

Eğitim Sen sırf bu haberden ibaret değil.
Atanamayan öğretmenlerden, ücretli ve sözleşmeli öğretmen çalıştırılmasına, kadro yetersizliğine, eğitimin ticarileşmesine, sınav sistemine, müfredata, laiklik karşıtlığına karşı hep eleştiren, bunları etkin ve meşru fiili mücadele ile de yüz yıldan fazladır sergileyen sendikadan bahsediyoruz.
Zaten ben de Eğitim Sen'e mail atmadım, Eğitim Sen'e tweet de atmadım. Bu konuya yazdım neden çünkü muhattabım bu forumdaki paylaşım. Bu paylaşıma yorum yaptım, bu paylaşımı kim yapmış Eğitim Sen. Beni bu bağlar.

Geri
Yukarı