Eğitim Vadisi yayınları PDF cevapları var mı?

370728

Decipat
Elimde Eğitim Vadisinin 9.sınıf planlı ders föyü kitabı var. Hocamız belirli sayfaları ödev verdi. Ben konuya hakim olamadığım için ancak 2 tane yapabildim. Bu kitabın "çözümlü" cevap anahtarı var mı? Yaptığım iyi bir şey değil, biliyorum.

Elimde Eğitim Vadisinin 9.sınıf planlı ders föyü kitabı var. Hocamız belirli sayfaları ödev verdi. Ben konuya hakim olamadığım için ancak 2 tane yapabildim. Bu kitabın "çözümlü" cevap anahtarı var mı? Yaptığım iyi bir şey değil, biliyorum.
En iyisi öğretmeninize bilemediğiniz soruları sormak olacaktır(bunu düşünmüş olabileceğinizi tahmin ediyorum fakat yinede yorumum bulunsun) ve internetten konu anlatımlarını dinleyebilirsiniz. Sorunuza gelecek olursak malesef bende bulunmuyor.

En iyisi öğretmeninize bilemediğiniz soruları sormak olacaktır(bunu düşünmüş olabileceğinizi tahmin ediyorum fakat yinede yorumum bulunsun) ve internetten konu anlatımlarını dinleyebilirsiniz. Sorunuza gelecek olursak malesef bende bulunmuyor.
Toplam 20 soru var. 8'i zaten yeni nesil. Ben normal testlerlerden 2 tane çözebildim. Baya az.
Dilerseniz aşağıdaki video çözüm kısmından izleyerek çözebilirsiniz. Öğrenmenize de yardımcı olacaktır.

Bakıcağım.
Baktım ama sadece soru bankasının cevabı var. Bende olan kitap yok malesef. Son çare olarak alt komşumuz matematik öğretmeni, ona sorucam.
Teşekkürler genede. @Enes3078

Son düzenleme:
Eğitim Vadisi'nin sitesinde "Dijital Hizmetlerimiz" kısmında "Konu Anlatımları" bulunuyor. PDF kitabı üzerinden hem konu anlatıyor hem de soruları çözüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı