Eğlenceli oyun önerisi

Bilgisayarın ile alakası yok. i3 3. nesil mi kullanıyorsun? Ben i5 2. nesilde denerken 10 FPS bile alamamıştım.

2540M, 380M, N3710 gibi laptoplarda denedim ve performans pek iyi değildi. i3 1005G1 ile denediğimde anca 30 FPS alabilmiştim.

Yani o kadar güvenme. Optimizasyonu aşırı kötü. Neyse sen bir dene oyunu.

Amaç zaten masaüstünde durması, hoş geliyor bana ya. Şimdilik değiştirmeyi düşünmüyorum.

Ama hocam oyun zevkiniz müthiş bir RDR eksik herhalde.

RDR2. Son derece mükemmel bir oyun ve aşırı eğlenceli. Özellikle at ile seyahat ettiğimiz kısımlarda çok eğleniyorum. Oyuncuyum diyen herkes bu oyunu oynamalı bence. Mükemmelliğin oyun olmuş hali. Rockstar bile bundan iyisini yapamaz. 10 yıl ömrün mü rdr2 mi deseler bi saniye düşünmeden 10 yıl ömrümü veririm.

Bilgisayarın ile alakası yok. i3 3. nesil mi kullanıyorsun? Ben i5 2. nesilde denerken 10 FPS bile alamamıştım.

2540M, 380M, N3710 gibi laptoplarda denedim ve performans pek iyi değildi. i3 1005G1 ile denediğimde anca 30 FPS alabilmiştim.

Yani o kadar güvenme. Optimizasyonu aşırı kötü. Neyse sen bir dene oyunu.

Amaç zaten masaüstünde durması, hoş geliyor bana ya. Şimdilik değiştirmeyi düşünmüyorum.
Hocam ailemin ortak kullandığı bilgisayarında gtx 1050 ti var o bilgisayardan oynayacağım kendi bilgisayarımda ortanın bi tık altı.

Ama hocam oyun zevkiniz müthiş bir RDR eksik herhalde.

İlk oyunsa onu da oynadım, PS3 zamanında 2 kere yarısına gelip bırakmıştım. Birisinde HDD değiştirmiştim diğerinde konsolu satmıştım.

Hatta ilk oyunu 20 TL'ye Xbox One'ye aldım ama ona daha başlayamadım. 2. oyunu da alacaktım ama onun yerine Mafia Trilogy'e karar vermiştim geçen sene. Pişman değilim :D

Hocam ailemin ortak kullandığı bilgisayarında GTX 1050 Ti var o bilgisayardan oynayacağım kendi bilgisayarımda ortanın bir tık altı.

Anladım dostum, şimdiden iyi oyunlar.

Arkadaşlar hepinizin tavsiyeleri için teşekkürler hepinizin söylediği oyunları teker teker oynayacağım iyi sosyaller konu kapanabilir.

İlk oyunsa onu da oynadım, PS3 zamanında 2 kere yarısına gelip bırakmıştım. Birisinde HDD değiştirmiştim diğerinde konsolu satmıştım.

Hatta ilk oyunu 20 TL'ye Xbox One'ye aldım ama ona daha başlayamadım. 2. oyunu da alacaktım ama onun yerine Mafia Trilogy'e karar vermiştim geçen sene. Pişman değilim :D

Anladım dostum, şimdiden iyi oyunlar.

Hocam 1'i bilgisayarda olmadığı için ben oynamadım ama 2. oyun bir mükkemeldi 50 saat ağzımın suyu aka aka oynamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı