eGPU nasıldır?

Akira_MR

Decipat
Makaleler
4
Mini PCI Express ekran kartı aparatı ve PSU alarak eski bir dizüstü bilgisayarı harici ekran kartı takarak kullanan var mı? Sıcaklıklar ne durumda? Ne kadar masrafa girildi?

Ben zamanında GT 730 takmıştım. Sıcaklık olarak en fazla 77 gördüm.

Bunu bende bir ara araştırdım, ancak Laptop'a driver kurması bile zor oluyor diye biliyorum. Birçok video izledim birçoğu ekran kartı uyumsuzluk sorunu çıkarıyor.
Bence değmez.

500-600 TL arası aparatı diğer soruların cevaplarını bilmiyorum.

Ucuz aparatlar var lakin baska bir ekranda kullanmak lazım mecbur onlarda 30 40 TL.
Bunu bende bir ara araştırdım, ancak Laptop'a driver kurması bile zor oluyor diye biliyorum. Birçok video izledim birçoğu ekran kartı uyumsuzluk sorunu çıkarıyor.
Bence değmez.

Ve crackli BIOS kurmak lazım uyumlu olması için.

Turbosuz arabaya turbo takmak gibi masraflı ve uğraştırıcı. İşlemciniz nedir? Eğerki düşük bir laptop ise gerçekten değmeyecek bir uygulama. Zamanında çok araştırdım, pek uğraşmaya değer olacağını sanmıyorum. En güzeli laptopu satıp kartı olan laptop almanız ikinci elden.

Turbosuz arabaya turbo takmak gibi masraflı ve uğraştırıcı. İşlemciniz nedir? Eğerki düşük bir laptop ise gerçekten değmeyecek bir uygulama. Zamanında çok araştırdım, pek uğraşmaya değer olacağını sanmıyorum. En güzeli laptopu satıp kartı olan laptop almanız ikinci elden.
Benimki Celeron N2830 hangi ekran kartı olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı