Egzoz fan önerisi

exTypen

Hectopat
Herkese merhaba;
Biliyorum bu soru hakkında çok fazla konu var ancak eski oldukları için fiyatları artmış hep. Soruma geçelim 50-60TL bütçem var. Sessiz ve iyi hava akışı olan egzoz fan almak istiyorum. RGB istemiyorum. Aklımda Arctic P12 vardı ancak fiyatı son günlerde 100TL bandına çıkmış. 1 hafta önce 45 TL civarındaydı. 120mm ve 140mm fark etmez bu arada. İnternette P14 buldum 60 TL'ye alınır mı sorunlu bir model falan değildir değil mi? 12mm 110TL iken 140mm 60TL olması kafamı karıştırdı.

Herkese merhaba;
Biliyorum bu soru hakkında çok fazla konu var ancak eski oldukları için fiyatları artmış hep. Soruma geçelim 50-60TL bütçem var. Sessiz ve iyi hava akışı olan egzoz fan almak istiyorum. RGB istemiyorum. Aklımda Arctic P12 vardı ancak fiyatı son günlerde 100TL bandına çıkmış. 1 hafta önce 45 TL civarındaydı. 120mm ve 140mm fark etmez bu arada. İnternette P14 buldum 60 TL'ye alınır mı sorunlu bir model falan değildir değil mi? 12mm 110TL iken 140mm 60TL olması kafamı karıştırdı.

110 lira olan PWM ile hız kontrolü yapılabilen versiyonu, ondan dolayı biraz pahalı, ama haklısınız, yine de bu kadar pahalı olması garip.
Kasanız 220T sanırım, 140mm egzoz fan desteği bulunmuyor:

Hocam çünkü pahalı olan PWM olan modeller yani 4 pinli modeller. 60 TL olan model 3 pinli olan model 3 pinli olan modelin hızını kontrol edemezsiniz. Fakat 4 pinli modelini alırsanız fan hızını kontrol edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı