Advertisement

Egzoz fan soğutucu önerisi

Steady01

Centipat
Makaleler
1
Everest Range-7 Power kasam var. İşlemcim AMD Ryzen 3600 anakartım Gigabyte B450 S2H ekran kartım MSI GTX 1050 Ti. Kasam egzoz fan ile uyumlu mudur? Uyumlu ise 350-400 TL arası egzoz fan soğutucu önerilerinize açığım.

NewDAYI

Hectopat
Makaleler
3
Everest Range-7 Power kasam var. İşlemcim AMD Ryzen 3600 anakartım Gigabyte B450 S2H ekran kartım MSI GTX 1050 Ti. Kasam egzoz fan ile uyumlu mudur? Uyumlu ise 350-400 TL arası egzoz fan soğutucu önerilerinize açığım.
Kasa'nın özelliklerine baktığınızda 120mm takabileceğinizi görebilirsiniz. Yerinizde olsam kasa değişirdim.

NewDAYI

Hectopat
Makaleler
3
Şimdilik param kalmadı egzoz fan soğutucu yapıp para biriktirdikten sonra yeni kasaya geçiş yapmayı düşünüyorum.
Hocam 400 liraya kadar fan arıyorsunuz. Forum'un 2.el ilanına bakarsanız 450-500 arası çok güzel havadar kasa satan arkadaşlarımız var. Kendi kasanızı da satılığa koyarsınız, fan yerine direkt güzel ve havadar bir kasa almak daha mantıklı olacaktır. Zaten güzel bir kasa aldığınızda dahili fanları da kaliteli oluyor o yüzden bence kasa arayışına yönelin.

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
64
Egzoz fan soğutucu ne? Egzoz fanı alsan da aşırı bir fark olmaz. Sistemde ısınan bileşen hangisi? Ona göre öneri yapalım. Kasa değiştirmek zorunda da değilsin.

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
64
Bu dediğin sıvı soğutma sistemi. O kadar soruya da yanıt da vermemişsin. Bunu alıp içerideki havayı dışarı mı atacaksın? Sorulara cevap vermedikçe yardım alamazsın.

KS
KS
Steady01

Steady01

Centipat
Makaleler
1
Kule tipi soğutucu yerine egzoz fanı söküp tek fan sıvı soğutucu alıp takmak mı daha iyi onu öğrenmek istemiştim.

Hocam 400 liraya kadar fan arıyorsunuz. Forum'un 2.el ilanına bakarsanız 450-500 arası çok güzel havadar kasa satan arkadaşlarımız var. Kendi kasanızı da satılığa koyarsınız, fan yerine direkt güzel ve havadar bir kasa almak daha mantıklı olacaktır. Zaten güzel bir kasa aldığınızda dahili fanları da kaliteli oluyor o yüzden bence kasa arayışına yönelin.

Teşekkürler bakıyorum hemen.

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
64
İyi bir sıvı soğutma sistemi alırsan evet. İşlemcin mi ısınıyor? Sana en iyi öneriyi yapalım. Sıkıntı ne?

Yeni konular

Yukarı