Egzoz fan tavsiyesi

Jelibonnes

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar,

Cooler Master Mastercase Pro 3 kasa kullanıyorum. Kasada bir adet önde, bir adet agzoz fanı var. Egzoz fanını ön tarafa alarak kasanın önünde 2 adet 140 mm stok fan kullanmak istiyorum. Anakart olarak MSI B450 Pro M2 V2 kullanıyorum.
Uygun fiyatlı, kaliteli, tercihen 140 mm kasa fanı olarak hangi fanı önerirsiniz?
Sadece bir adet egzoz fan yeterli olur mu yoksa 2 adet de üst tarafa ekleyerek toplamda 3 adet egzoz fan mı kullanmalıyım?

Selamlar,

Cooler Master Mastercase Pro 3 kasa kullanıyorum. Kasada bir adet önde, bir adet agzoz fanı var. Egzoz fanını ön tarafa alarak kasanın önünde 2 adet 140 mm stok fan kullanmak istiyorum. Anakart olarak MSI B450 Pro M2 V2 kullanıyorum.
Uygun fiyatlı, kaliteli, tercihen 140 mm kasa fanı olarak hangi fanı önerirsiniz?
Sadece bir adet egzoz fan yeterli olur mu yoksa 2 adet de üst tarafa ekleyerek toplamda 3 adet egzoz fan mı kullanmalıyım?

Hocam 140mm değil de 120mm var kaçırma bunu bu kadara ucuz bulamazsın.

@Feath: Evet o fanı gördüm ama kırmızı olacağına hiç olmasın dedim :) Kırmızı rengini hiç sevmem.
@CJack60: Kendi fanını gördüm ama satıcıya güvenemedim ne yalan söyleyeyim.

Acaba Aigo marka fanlar iyi mi veya cooler master'ın kendi 3'lü setlerinden mi alsam bilemedim.

FB_IMG_1565430250977.jpg

4 değil 3. Olan en iyi soğutma yöntemidir. Konuya bakacak olanların aklında bulunsun diye şey ettim.

Geri
Yukarı