Egzoz fanindan gelen ses

BerkGuzeler

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler arkadaşlar,

Gecenlerde Intel markalı islemcinin stok fanindan yeteri kadar verim alamadigim için harici "Arctic Freezer 34 e-Sports Duo kırmızı CPU soğutucu " satın aldım ve kurulumunu yaptırdım. Ne yaptiysam ondan sonra oldu. Ne zaman bilgisayari açsam egzoz fanindan siddetli bir şekilde ses geliyor. Sanki calismakta zorlaniyormus gibi hissediyorum. 2-3 kere elimle durdurup tekrar devam edince ses kesiliyor. Sizce sorun ne olabilir? Yardimci olabilirseniz çok memnun olurum.

Fanı kasaya taktığında kablo sürtüyor olabilir.
Baktim herhangi bir temas yok. Anakarta giren pin girisini de söktüm taktim onda da sorun yok :/
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle Bir sorun var, yardımlarınızı bekliyorum
Yardimci olabilecek kimse yok mu :/
yardımcı olabilecek kimse yok mu

Son düzenleme:
Baktim herhangi bir temas yok. Anakarta giren pin girisini de söktüm taktim onda da sorun yok :/
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
böyle bir sorun var, yardımlarınızı bekliyorum.
Yardimci olabilecek kimse yok mu :/
Yardımcı olabilecek kimse yok mu?

Hocam yapabileceğin aklıma gelen tek şey fanı yağlamak. Çok da pahalı olmayan bir makine yağını fanın arkasındaki etiketini söküp tıpayı kaldırıp birkaç damla damlatmak.

Hocam yapabileceğin aklıma gelen tek şey fanı yağlamak. Çok da pahalı olmayan bir makine yağını fanın arkasındaki etiketini söküp tıpayı kaldırıp birkaç damla damlatmak.
Normalde böyle bir problem yoktu. işlemciye kule sogutucu aldıktan sonra ses yapmaya başladı. Acaba power ın gücü mü yetmiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı