Ehliyet kursu sınavına nasıl çalışılır?

kerioooo

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yeni ehliyet sınavına yazıldım. Yakın zamanda yazılı sınava girmiş arkadaşlar var ise ne tür sorular çıktı? Nasıl çalıştınız? Ne gibi şeyler size yardımcı oldu? Bu konularda yardım ederseniz çok sevinirim, biraz heyecanım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam internette 50 soruluk testler var. Onlaridan 1-2 tanesini cozup kac aldiginiza bakin. 70 ustu bjr sey aliyorsaniz nerede yanlis yaptiginiza bakin ve eksiklerinizi tamamlamak icin.kitaptan calisin. Motor ve ilkyardima calistim sadece kitaptan ve ciddi anlamda sinavin kendisi internette olanlardan daha kolaydi.

Yazılı sınav oldukça kolay, dert edilecek bir şey değil. Verdikleri kitabı düzgün okuyup biraz genel kültürün varsa rahatlıkla geçersin. Ben kitabı bile pek sallamamıştım, tekte geçmiştim. Tabii ki alalı kaç yıl oluyor.

Önemli olan direksiyon sınavıdır. Direksiyon başında sorun yaşamazsan gerisi kolay.

Yazılı sınav işin çok kolay kısmı. Hiç kursa gitmeseydim de yine rahat rahat yapardım. Siz de geçersiniz rahatça Ufak detayları öğrenin, çoğu kısmını biliyoruz zaten genel olarak. İlk yardımdaki detaylar falan biraz yabancı o kadar. Verilen kitabı okuyun, tamamdır.

Siz otomobil kullanmayı öğrenin, ona önem verin. Direksiyon sınavı buna göre daha önemli. Tabii onu geçebiliyor olmanız da bana göre trafiğe çıkmaya hazır olduğunuz anlamına gelmiyor, siz işi iyice öğrenmeye çalışın.

Geri
Yukarı