Ehliyet sınavı zor mu?

Aqff

Hectopat
Arkadaşlar, merhaba. 5 gün önce sınavımın 5 gün sonra yani yarın olduğu söylendi :D Vizelerim falan da olduğu için öyle çok çalışamadım. Kitabın kapağını 1-2 kez falan açtım o da pek bakamadım ne var ne yok diye. İnternetten 10-15 arası test çözdüm, genel olarak 74-86 bazen 90 bazen 72 gibi puanlar aldım. Bir tanesinde 68 almıştım. Sınav nasıl olur, çok zorlanır mıyım? Deneyimi olan krallar biraz anlatsın da ne ile karşılaşacağımızı bilerek girelim :D.

Ben 2 ay önce aldım ehliyeti ve gözümde çok büyütüyordum. Halbuki hiç zor değilmiş tek seferde aldım. Yazılı sınavıda zor değil 86 almıştım yanlış hatırlamıyorsam.

Seni zorlayacak tek konu motor konusu olacaktır. Tabii az da olsa baktıysan halledersin. Onun dışında kolay. Ben kapağı açmadan 92 ya da 97 almış olmam lazım. Hatırlayamadım :D

Sürücü kurslarının sitelerinde daha önce çıkmış sorular oluyor. Onları çözmen yeterli. Ben sadece bu soruları çözerek 88 almıştım.

Benim tam vize zamanıma denk gelmişti. Hiç çalışmadan girdim 80 aldım çoğu yorum sorusu sadece ilkyardım sorularında biraz terim var kaza anında cenin pozisyonu muydu neydi onlara bakarsan avantaj sağlarsın.

Geri
Yukarı