Ehliyet sınavından kalınınca ne yapılabilir?

ali gülsüz

Decapat
Daha fazla  
Ehliyet sınavına ilk defa girdim yazılı sınavına ve kaldım. Sanırım 4 defa hakkım varmış ama parayı tekrar nereye yatırıcam bilgisi olan var mı? Bir türlü bulamadım. 1 soru ile kaldığımada ayrıyeten sinirliyim ailemin durumu kötü. 1 soru için dünyanın parasını vereceğim yardımcı olabilir misiniz önceden kalan arkadaş varsa?

Kursa yatırmıştım ben. Kaldığım için değil, başta oraya vermiştim. Kaldığınızda da mantıken oraya veriliyor bence.

Ehliyet sınavına ilk defa girdim yazılı sınavına ve kaldım. Sanırım 4 defa hakkım varmış ama parayı tekrar nereye yatırıcam bilgisi olan var mı? Bir türlü bulamadım. 1 soru ile kaldığımada ayrıyeten sinirliyim ailemin durumu kötü. 1 soru için dünyanın parasını vereceğim yardımcı olabilir misiniz önceden kalan arkadaş varsa?

Ziraat Bankası ATM'sine yatırıyorsunuz:

Hocam geçmiş olsun öncelikle.
Yakın zamanda ben de gireceğim izniniz olursa birkaç soru sorayım:
Sınav 1 günde mi belli oldu?
Sizce sınav düzeyi nasıldı?

Hocam eğer gittiğin eğitim aldığın kurs yeri iyiyse sorular normal ama eğer eğitimi kötü verdilerse kötü ve videolu sorular var izleyip cevap veriyorusun

Sınav sonucu direk belli oluyor yani bititdiğin an bitiyor hemen internetten bakabiliyorusun bazı sınav yerlerinse turnike gibi bir cihaz var direk kimliğini yazıyosun sana kalıp kalmadığını söylüyor

Hocam eğer gittiğin eğitim aldığın kurs yeri iyiyse sorular normal ama eğer eğitimi kötü verdilerse kötü ve videolu sorular var izleyip cevap veriyorusun

Sınav sonucu direk belli oluyor yani bititdiğin an bitiyor hemen internetten bakabiliyorusun bazı sınav yerlerinse turnike gibi bir cihaz var direk kimliğini yazıyosun sana kalıp kalmadığını söylüyor
Teşekkürler hocam.

Dün oldum mesela sınavı bugün yatıramam mı? 15 gün beklemem mi lazım?
İsterseniz sisteme bilgilerinizi girip ücreti yatırmayı deneyebilirsiniz ama yönetmelikte en erken 15, en geç 45 gün içerisinde sınava girebileceğiniz belirtilmiş.
Sınav hakkı ve kayıt yenileme
MADDE 15 –
(2) (Değişik:RG-7/3/2017-30000) Teorik sınava elektronik sınav (e-Sınav)’la girmek isteyen kursiyerler sınavda başarısız olmaları durumunda bir sonraki sınav için en erken 15 gün, en geç 45 gün içinde randevu alarak sınava girmek zorundadırlar. Belirtilen süreler içerisinde sınava girmeyen kursiyer bir sınav hakkını kullanmış sayılır.
Yönetmelik

Geri
Yukarı