Ejder Vandal mı, Yağmacı Vandal mı?

Aliersal1

Decapat
Şu an pazarımda ve mağazamda ikisi de mevcut. Sizlerin de görüşünü almak istedim. Ben ejder almak istiyorum kullananlar da yorum yaparsa iyi olur. Eksisini artısını. Teşekkürler.

Şöyle söyleyeyim; Biraz daha spreyim düzgün gitsin o şekilde hissedeyim diyorsan ejder al, One tap atayım zevkten dört köşe olayım diyorsan yağmacı al.

Şu an pazarımda ve mağazamda ikisi de mevcut. Sizlerin de görüşünü almak istedim. Ben ejder almak istiyorum kullananlar da yorum yaparsa iyi olur. Eksisini artısını. Teşekkürler.

İkisi de fazlasıyla sıkıyor ikisi de değil modaları geçti, rgx vandal daha iyi ikisinden. Bence bekleyin rgx vandal alın.

İkisinin vuruş hissiyatı farklı ama ejder artık bitki örtüsü gibi oldu hem de reload atarken cidden fazladan bekletiyor reload bitişini tam olarak kestirmek için sese göre hareket etmen gerekiyor bana göre yağmacı mükemmel bir skin ejderden de kat kat iyi kişiden kişiye değişir ama bu benim şahsi görüşüm hatta bir videoda ejder skinli vandalın reload süresi 0.02 saniye daha uzun olduğunu görmüştüm uzun zaman önce.

Geri
Yukarı