Ejder vandal vs Asil Vandal & Oni Phantom

InJustice

Kilopat
Yer
Troposfer
Arkadaşlar marketime ejder vandal geldi, diğer hesabıma da Asil Vandal + Oni Phantom gelmis. Ejder vandalın geldiği hesabımda herhangi bir skin yok, diğerinde de herhangi bir skin yok. Sizce hangisini veya hangilerini almak daha mantıklı? Diğer hesabıma gelen iki skin toplam 2500 VP. Gece pazarına geldiler çünkü. Ejder ise bildiğiniz gibi gece pazarına gelmiyor ve 2475 VP.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar marketime ejder vandal geldi, diğer hesabıma da Asil Vandal + Oni Phantom gelmis. Ejder vandalın geldiği hesabımda herhangi bir skin yok, diğerinde de herhangi bir skin yok. Sizce hangisini veya hangilerini almak daha mantıklı? Diğer hesabıma gelen iki skin toplam 2500 VP. Gece pazarına geldiler çünkü. Ejder ise bildiğiniz gibi gece pazarına gelmiyor ve 2475 VP.
Ejder Vandal benim için bin basar. (kişisel görüşüm)

Asil Vandal + Oni Phantom 2500 efsane fiyat. Şaka yapmıyorum bana gelse saniyesinde alırdım.

Phantom icin iyon istiyordum, böyle bir ikilime düseceğimi hic tahmin etmemistim ya. Ne yapacağımı sasırdım, bu ikisini alsam yağmacı operatörü de birkac hafta sonra alabilirim. Valorant'ın 1. yıl etkinliklerinden mağazaya gelecekti. Ne diyorsunuz, benim aklımdan ikisini almak geciyor, ejder de cok güzel ama asili de seviyorum acıkcası.

Geri
Yukarı