Ekonomi nasıl düzelir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Daha bir sürü var. Doğal gaz bulduk zam geldi, petrol bulduk yine zam geldi :D

Doğal gaz bulunduğunda hemen mi indirim gelecek? Onun çıkartması kaç günleri alıyor biliyor musunuz? O zamlarda keyiften gelmiyor. AKP'liymişim gibi sanki zamları savunuyormuşum gibi lafınızı çarpıtıyorsunuz. Her sözümün altına illa AKP'li değilim mi yazayım. Kim zamları savunur? Doğal gaz ve petrol bulunduğunda direkt indirim olmaz onun daha çıkarması var.
Çıkarıp işledikten sonra da indirimler olmayacak. Yandaşa gidecek çünkü.

Alanında uzman olmayan kişiler tarafından yönetilen bir ülke ve temel atmama töreni yaparak tarihe geçen vizyonsuzlar olduğu sürece bu ülkede hiçbir şey düzelmez. İstikrarlı bir iktidarla eğitim sistemi iyileştirilirse ülkedeki birçok sorun çözüme kavuşturulabilir.

Doğal gaz bulunduğunda hemen mi indirim gelecek? Onun çıkartması kaç günleri alıyor biliyor musunuz? O zamlarda keyiften gelmiyor. AKP'liymişim gibi sanki zamları savunuyormuşum gibi lafınızı çarpıtıyorsunuz. Her sözümün altına illa AKP'li değilim mi yazayım. Kim zamları savunur? Doğal gaz ve petrol bulunduğunda direkt indirim olmaz onun daha çıkarması var.
Kardeşim sana "AKP'lisin" diyen olmadı. "Zam" lafını duyunca hemen üstünüze alınmayın :D

Ek olarak her müjdeyi 2023'e atan devletten her şey beklenir. Bu ilk bulduğumuz doğal gaz değil. Onlarca doğal gaz bulduk ancak onları çıkarmadık bile. Petrol'de var, elektrikte var... Varda var...
Tek tek yazarım sana bulunan şeyleri. 20 yılda hiçbirisini çıkaramadılar mı? Hadi doğal gaz, petrol geçtim ya hani Türkiye'nin bilmem kaç yıl elektriğini besleyecek bir şey bulmuştuk. Onuda mı çıkaramıyoruz?
İşleri güçleri zam yapmak, yalan atmak.

Çıkarıp işledikten sonra da indirimler olmayacak. Yandaşa gidecek çünkü.

Ben İstanbul'dayım burada da sürekli zam geliyor CHP sayesinde. Onları hiç söylemiyorsunuz.

Kardeşim sana "AKP'lisin" diyen olmadı. "Zam" lafını duyunca hemen üstünüze alınmayın :D

Ek olarak her müjdeyi 2023'e atan devletten her şey beklenir. Bu ilk bulduğumuz doğal gaz değil. Onlarca doğal gaz bulduk ancak onları çıkarmadık bile. Petrol'de var, elektrikte var... Varda var...
Tek tek yazarım sana bulunan şeyleri. 20 yılda hiçbirisini çıkaramadılar mı? Hadi doğal gaz, petrol geçtim ya hani Türkiye'nin bilmem kaç yıl elektriğini besleyecek bir şey bulmuştuk. Onuda mı çıkaramıyoruz?
İşleri güçleri zam yapmak, yalan atmak.

Doğal gazın bulunması eski değil.

Ben İstanbul'dayım burada da sürekli zam geliyor CHP sayesinde. Onları hiç söylemiyorsunuz.
Zamları CHP mi yapıyor? Mesela neye zam geldi? Belediyeyi hem borç çukuruna yüklüyorsunuz hem suç atıyorsunuz. Asıl gidin AKP'nin elinde tuttuğu tarım bölgelerine bakın (atıyorum Salihli.)
Tarım bölgesi olmasına rağmen fiyatlar İstanbul'la yarışıyor. Denetleyen yok onca şikayet yazdık hiç kimse denetlemedi.
Daha söyleyebilirim istersen.
Yok mu sizin şu tüm zamları CHP yönettiğini sanmanız...
Acıyorum vallahi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı