Ekonomiden memnun musunuz?

Ekonomiden memnun musunuz?

• Memnunum

Oy: 39 9,1%
  • Memnun değilim

Oy: 391 90,9%

• Oy verenlerin toplamı
    430
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Boğazımdan kuru da olsa ekmek geçiyorsa ekonomi belli bir seviyede iyidir. Buna da şükür. Ayrıca grotesk Afrika betimlemenize hayran kaldım. 🙂
Yazdım yazdım sildim sinirden. Çok konuştum sizin görüşünüzde olan insanlarla hepiniz aynısınız şükretmek kavramı ile herşeye boyun eğmek kavramını karıştırıyorsunuz. Gün gelir sistem senide dışlamak zorunda kalırsa, bazı şeyler senin açından da dayanılmaz seviyelere erişirse o zaman anlarsın demek istediğimi. Hadi şimdi şükretmeye devam et. 2023 hedefleri falan, yersen. Birileride milyarlarca dolarlarla oynamaya devam etsin acımasızca. Buna göz yumarak hepiniz aynı topa giriyorsunuz... Lütfen okuyun ve geçin. İyi akşamlar.

Memnun olmasam bile iyice dibi görene kadar memnunmuşum gibi davranmaya çalışıyorum. Yıllarca her seçim sonrası sızlandık buna karşılık "koyun dediniz koyduk whahahh" diye gülenler birazcık sızlansınlar. Y kuşağı bizlerin gençliği bunların cehaleti yüzünden çürüdü şimdi Z kuşağına yavaştan sirayet etti.

Yazdım yazdım sildim sinirden. Çok konuştum sizin görüşünüzde olan insanlarla hepiniz aynısınız şükretmek kavramı ile herşeye boyun eğmek kavramını karıştırıyorsunuz. Gün gelir sistem senide dışlamak zorunda kalırsa, bazı şeyler senin açından da dayanılmaz seviyelere erişirse o zaman anlarsın demek istediğimi. Hadi şimdi şükretmeye devam et. 2023 hedefleri falan, yersen. Birileride milyarlarca dolarlarla oynamaya devam etsin acımasızca. Buna göz yumarak hepiniz aynı topa giriyorsunuz... Lütfen okuyun ve geçin. İyi akşamlar.
Dolarla işimiz yok ben maaşımı Türk Lirası ile alıyorum bu sebeple ekonomiden memnunum. 🙂

Dolar ile işim yok diyenlere bayılıyorum. Yurt dışı ürünü ile buraya yazıyor. Yani telefon ya da bilgisayarı ile. Evde sıcak sıcak oturur iken yurt dışından dolar ile alınan doğalgazı kullanıyor. Ama TL kullanıyor alış verişlerinde. Küçük çocuk diyeceğim yaş 31 gösteriyor. Neyse, daha yazacağım çok şey var ama gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı