Ekonomiden memnun musunuz?

Ekonomiden memnun musunuz?

• Memnunum

Oy: 39 9,1%
  • Memnun değilim

Oy: 391 90,9%

• Oy verenlerin toplamı
    430
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocalarım kötü diyenleri umursamayın. Ne olmuş yani öldün mü hobilerin olmazsa? Biraz şükretseniz zaten göreceksiniz o ışığı. Size de vuracak o ışık şükredin. Ne yani 1 dolar 8 TL olmuşsa sen zaten Türk lirasından alıyorsun o ürünü. Beni ilgilendirmez kura göre hesaplanması falan ben Türk lirası kullanıyorum dolar değil. Biraz dişinizi sıkın 2023'te çok güzel projeler hayata geçecek. Evet o zamana kadar biraz daha kötü olacağız belki fakat yolun sonunda ışık var. Eğer küçük hesaplar yaparsak halk olarak büyük kazançları kaybederiz. Biraz sabredin reis büyüktür o yol gösterendir. O olmazsa ülkede İslam elden gider. Ne yani dininizden mi döneceksiniz biraz fedakarlık yapamadığınız için. Lütfen aldanmayın batıya. Oradaki insanlar hep mutsuz. Türkiye'den ev alıp Türkiye vatandaşı olmak için yatıp kalkıp dua ediyorlar. Size ise bu nimet doğuştan verilmiş yapmayın etmeyin. Ey genç kesim size sesleniyorum internete uymayın. Internet sizi dinsiz yapar ülkemizi karalamaya çalışır. Kanmayın bunlara. Ülkemizin haber kanallarını takip edin ki en doğru bilgiye ulaşasınız. Hadi benden size bugünlük bu kadar. Bu abinizi dinleyin ve şükredin.

ağır ironi içermektedir sağlığınız için bakmayınız!

Hocalarım kötü diyenleri umursamayın. Ne olmuş yani öldün mü hobilerin olmazsa? Biraz şükretseniz zaten göreceksiniz o ışığı. Size de vuracak o ışık şükredin. Ne yani 1 dolar 8 TL olmuşsa sen zaten Türk lirasından alıyorsun o ürünü. Beni ilgilendirmez kura göre hesaplanması falan ben Türk lirası kullanıyorum dolar değil. Biraz dişinizi sıkın 2023'te çok güzel projeler hayata geçecek. Evet o zamana kadar biraz daha kötü olacağız belki fakat yolun sonunda ışık var. Eğer küçük hesaplar yaparsak halk olarak büyük kazançları kaybederiz. Biraz sabredin reis büyüktür o yol gösterendir. O olmazsa ülkede İslam elden gider. Ne yani dininizden mi döneceksiniz biraz fedakarlık yapamadığınız için. Lütfen aldanmayın batıya. Oradaki insanlar hep mutsuz. Türkiye'den ev alıp Türkiye vatandaşı olmak için yatıp kalkıp dua ediyorlar. Size ise bu nimet doğuştan verilmiş yapmayın etmeyin. Ey genç kesim size sesleniyorum internete uymayın. Internet sizi dinsiz yapar ülkemizi karalamaya çalışır. Kanmayın bunlara. Ülkemizin haber kanallarını takip edin ki en doğru bilgiye ulaşasınız. Hadi benden size bugünlük bu kadar. Bu abinizi dinleyin ve şükredin.

ağır ironi içermektedir sağlığınız için bakmayınız!
Ilk cumleden sonra okumama karari aldim 😂
Memnun olan kişilerin örneğini attım bi de memnun olmayanın atayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Az önce izledim milletin haline yazık diyorum

Memnun değilim geçen sene rtx 2060+ r5 3600 sistem alıyorken şimdi anca 1050ti alabiliyorum

Memnunum diyen kesin borsaya önceden yatırım yapanlardır. Ya da Avrupa da yaşayan Türkler. Hadi onu geçtim ailesi veya kendisi kaymağını yalayan hükümetten yana biri:)

Bu dediklerim hiçbiri yoksa ve halen memnun olan varsa;

1618841707050.png

Ben üniversitede uluslararası ticaret ve finansman bölümünden mezunum ekonomi üzerine bir bölüm denebilir, memnun değilim sebebi zaten belli ama direk şöyle anlatayım 2019 yazında Belçika'da 2 ay yaşadım normal insanlar ne yapar gider gezilecek yerlere bakar ben marketlerden mağazalardan çıkmadım alım gücü karşılaştırmak için ve 10-0 gerideyiz bu konuda çok merak ettim hala da cevabını bulamadım ülke olarak maden dışında hiç gelir kapısı olmayan bir ülke nasıl her yeri kaynakla dolu olan bir ülkeyi bu kadar ezici farkla geçebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı