Ekonomik Reform Paketi Açıklandı

Ekonomik reform paketi, 12 Mart tarihinde Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklandı. Pakette Kamu maliyesi, fiyat istikrarı, finansal sektör, cari açık, istihdam, kurumsal yönetim, yatırımların cesaretlendirilmesi, iç ticaretin kolaylaştırılması rekabet ile piyasa gözetimi ve denetimi
başlıklarında çeşitli düzenlemeler ve vaatler bulundu. Reform paketinde işsizliğe değinilmemesi ve devlet giderlerinden tasarrufun olmaması eleştirilere yol açtı.

Screenshot (32).png

Kaynak: Ekonomistler ‘reform paketi’ için ne dedi?

NOT: Haber ve ekonomiyle alakalıdır.

Ellie Williams

Megapat
Makaleler
16
Reforma akrabaları beslememekle, belediye giderlerini kısmakla, oraya buraya gereksiz beton yığınları dikmemekle başlanabilir bence.

Sadece cuma namazına gitmek için bile 30'dan fazla arabayla gidip, trafiği boşa meşgul etmemeyle başlayabilirler bence tasarrufa.

Desteklediğimden söylemiyorum ama adam cumhurbaşkanı, o gitmeyecek de ben mi gideceğim o kadar korumayla?

Beren Erchamion

Decapat
Makaleler
8
Reforma akrabaları beslememekle, belediye giderlerini kısmakla, oraya buraya gereksiz beton yığınları dikmemekle başlanabilir bence.

Desteklediğimden söylemiyorum ama adam cumhurbaşkanı, o gitmeyecek de ben mi gideceğim o kadar korumayla?
Yukarıdaki arkadaş Merkel'in korumasını atmış, bakarsan anlarsın. 😛

Nakerosu

Hectopat
Makaleler
27
Yer
Japonya, Tokyo
Reform diye diye bunu mu yapabildiniz?

Japonya'yı ve ABD'yi sallamayı iyi biliyorsun Papaz...

Yeni konular

Yukarı