Ekonomik sıkıntılar zoruma gidiyor

2, 3 kişi gidersek tabii ki yaparlar. Bizim minimum 40 bin kişi gitmemiz lazım ki yakalama imkanları da olmasın.

Şu an değil. Şu an değil. İstediği de bu. Ohal ilan edip seçimi erteleyebilir. İyi bir ekonomist değilim belki ama iyi bir stratejistimdir. Bir şeyler nasıl yönetilir ya da nasıl devrilir iyi bilirim. Çok yıkıldım çok toparlandım. Bu dediğin tepkiler seçimden sonra yapılabilinir ancak.

Referandumda "evet" oyu basanlar yüzünden bu durumdayız. Sesimizi çıkaramıyoruz.

Tam yetki kötü bir şey değil. Doğru ellerde bizi zirveye çıkarır. Kötü ellerde bizi yerin dibine sokar. Şu an hangi durumdayız yorum yapmıyorum sen karar ver.

Şu an değil. Şu an değil. İstediği de bu. Ohal ilan edip seçimi erteleyebilir. İyi bir ekonomist değilim belki ama iyi bir stratejistimdir. Bir şeyler nasıl yönetilir ya da nasıl devrilir iyi bilirim. Çok yıkıldım çok toparlandım. Bu dediğin tepkiler seçimden sonra yapılabilinir ancak.

Doğrudur, şimdi yaparsak bir şeyleri düzeltip yine milleti etkilemeye çalışır.

Eğer imkanınız varsa MV adayı olabilirsiniz, tabii özel bir koşul var mıdır bilmiyorum. Başlamayı düşünüyorsanız buradan olmalı bence.

Doğrudur, şimdi yaparsak bir şeyleri düzeltip yine milleti etkilemeye çalışır.

Sabır en büyük silahtır. Düşüncesizce hareket etmek karşı tarafa avantaj sağlayabilir. Bekleyip görmekte fayda var.

Eğer imkanınız varsa mv adayı olabilirsiniz, tabii özel bir koşul var mıdır bilmiyorum. Başlamayı düşünüyorsanız buradan olmalı bence.

Şu an açıkçası yavaştan başlayayim derken bu geçiyordu aklımdan. İnsanlara sesimi en iyi öyle duyurabilirim. Sesime yanıt verenlerle çoğalır ve güçleniriz.

Eğer imkanınız varsa MV adayı olabilirsiniz, tabii özel bir koşul var mıdır bilmiyorum. Başlamayı düşünüyorsanız buradan olmalı bence.

Vaktinde ailemde mv adayı olan oldu, ama söylediği bir şeyden kaynaklı sesini kıstılar.

Vaktinde ailemde mv adayı olan oldu, ama söylediği bir şeyden kaynaklı sesini kıstılar.

Ben halkım için her şeyi göze aldım. İster Muhsin Yazıcıoğlu gibi kaza süsü verilsin isterlerse içeri atsınlar. Unutma fikirler ölmez halkın gözünü açarsam eğer istedikleri kadar sesimi kıssınlar. Sesim benden sonra da yankılanmaya devam eder.

Sadece şunu söyleyeceğim: Başımıza ne geldiyse ve gelecekse milletçe hak ediyoruz. Devamında söyleyeceklerimi tahmin edebilirsiniz zaten. Bu yüzden 3871238127. kez anlatmayacağım. Her millet layık olduğu şekilde yönetilir.

Ben niye hakkediyorum yav? Milletin yaptığı seçimlerin sonucunu ben niye çekmek zorundayım? Onlar çekecekse çeksin umurumda değil, ben niye çekmek zorundayım?

Ben niye hakkediyorum yav? Milletin yaptığı seçimlerin sonucunu ben niye çekmek zorundayım? Onlar çekecekse çeksin umurumda değil, ben niye çekmek zorundayım?

Çünkü biz bir bütünüz. Halk olarak bir bütünüz. Bilinçlendirmediğimiz her bir vatandaş için biz sorumluyuz. Birlik olduğumuz gün kazanacaz. Gözlerimizi açtığımız zaman kazanacağız.

Halk bu hâle gelmeyi kendisi istedi. Yaptığı her yanlışta Tayyib'i savundular, 2017 seçimlerinde de verdiler yetkiyi, hak ettiler bence. Forumda bile aktrollük yapanlar var. Bu zihniyet yok olmadığı sürece Tr ileri gidemez. O yüzden işin çok zor, Tr siyaseti tamamen sahtekarlık ve göz boyama üzerine kurulu. Düzgün siyaset yaparak ne kadar insanın dikkatini çekebileceğini bilmiyorum, umarım başarılı olursun.

Eğer imkanınız varsa mv adayı olabilirsiniz, tabii özel bir koşul var mıdır bilmiyorum. Başlamayı düşünüyorsanız buradan olmalı bence.

Bağımsız mı girsem daha mantıklı sence yoksa muhalefetten mi?

Halk bu hâle gelmeyi kendisi istedi. Yaptığı her yanlışta Tayyib'i savundular, 2017 seçimlerinde de verdiler yetkiyi, hak ettiler bence. Forumda bile aktrollük yapanlar var. Bu zihniyet yok olmadığı sürece TR ileri gidemez. O yüzden işin çok zor, TR siyaseti tamamen sahtekarlık ve göz boyama üzerine kurulu. Düzgün siyaset yaparak ne kadar insanın dikkatini çekebileceğini bilmiyorum, umarım başarılı olursun.

Gözleri açık olanların senin benim gibi insanların dikkatini çeksem zaten bir adımdır. Sonrasında da diğer insanlar yaptıklarımı gördükçe benim tarafıma geçerler.Başarırım zirveye geçerim demiyorum.Ama hiç değilse ben denedim diyeyim.Göz göre göre hiçbirşey yapmamaktansa çaba göstermekte birşeydir.

Yeni konular

Geri
Yukarı