Ekonomik sıvı soğutma önerisi

Sıvı soğutmaya ihtiyacınız olduğunu düşünmüyorum. Dark Freezer X120 gibi bir hava soğutma alıp ön tarafa da 2 veya 3 tane 12 cm fan almak daha faydalı olur.

Isı derecesine bakmadım da egsoz fanina elimi kattım fön makinesinin 1. Derecesinde hava veriyordu :). Damperli cam ısınmıştı. Fan almak daha mantikli geldi şimdi
Bütçem 500 TL. Yorumlarınız üzere hava fanina yöneldim. Fan onerirmisiniz. RGB olmasına gerek yok sessiz işimi görür 5 adet almak istiyorum

Isı derecesine bakmadım da egsoz fanina elimi kattım fön makinesinin 1. Derecesinde hava veriyordu :). Damperli cam ısınmıştı. Fan almak daha mantikli geldi şimdi
Bütçem 500 TL. Yorumlarınız üzere hava fanina yöneldim. Fan onerirmisiniz. RGB olmasına gerek yok sessiz işimi görür 5 adet almak istiyorum
500 liraya adam gibi bir kasa almanı öneriyorum 3100 ısınan bir işlemci değil büyük ihtimal sıkıntı kasanın hava akışından dolayı.
Not: Psunda gamepowersa ilk onu değiştir.

En az 2 tane intake fan konumladırın, stok soğutucu bile o işlemciyi çok rahat soğutur. Cooler Master Masterfan MF120 öneririm.

Sıcaklık değerlerine bakmadım diyorsunuz, kasa yanıyor diyorsunuz. 60 derece size sıcak gelebilir örneğin.

Bundan 3 adet öne. 2 adette yukarıya taksan. O kasa buz gibi olur. Fiyatı pahalı olabilir ama fanlar çok iyi fanlar. İstediğin kasaya takarsın ilerleyen dönemler de.

Yeni konular

Geri
Yukarı