Ekonomist Özgür Demirtaş: Türkiye Cumhuriyetine bunu layık görenlere yazıklar olsun

Bizim bu şekil tweet atma hakkımız var ama Özgür Demirtaş gibi liyakatlı, bilgili bir insanın hiçbir şey yapmayıp sadece tweet atma gibi bir hakkı olamaz. Özgür Demirtaş gibi bir adam daha çok ön planda olmalı, mümkünse Millet İttifakının içerisinde ekonomi alanında bir mevkide olması lazım. Sadece tweet atmayı biz de biliyoruz, ne farkı var bizden o zaman?
Badem bıyığı yok, nasıl girsin ekibe? Ayrıca yetenekli adamlara ne zaman mevki vermişler?

Hala çıkıp, "adamın yetkisi mi var" diyorsunuz... Ben zaten çıkıp bu adam yetki alabilecek şeyler yapmalı diyorum. Bomboş tweet atmak yerine gidip en azından Millet İttifakın ekonomiden sorumlu bir yöneticisi olmak için çaba gösterebilir.
Badem bıyığı yok, nasıl girsin ekibe? Ayrıca yetenekli adamlara ne zaman mevki vermişler?
Ben bu ekibe dahil olsun demiyorum zaten Millet İttifakın ekibine dahil olabilir.

Bu adam da kendini ekonomist zannediyor.
(!)
Şaka bir yana bu seçimde malum partiye vereceklere hakkımı helal etmiyorum.

VYUCAqxWXrgd6rc5.jpg

Başımızda bunun gibi ekonomist varken niye Özgür Demirtaş'a ihtiyaç duyalim ki?

Zaten çözüm yolları söyleniyor, onların dikkate alınması yeterli.
Sen sıradan bir twitter kullanıcısı olursan kimse seni dikkate almaz. Dikkate alınmak istiyorsan televizyona çıkmak yerine tweet atmak yerine bizzat muhalefetin ekonomiden sorumlu yöneticiliğine aday olabilirsin.

Geri
Yukarı