Ekonomist Özgür Demirtaş: Türkiye Cumhuriyetine bunu layık görenlere yazıklar olsun

Hala çıkıp, "adamın yetkisi mi var" diyorsunuz... Ben zaten çıkıp bu adam yetki alabilecek şeyler yapmalı diyorum. Bomboş tweet atmak yerine gidip en azından Millet İttifakın ekonomiden sorumlu bir yöneticisi olmak için çaba gösterebilir.

Ben bu ekibe dahil olsun demiyorum zaten Millet İttifakın ekibine dahil olabilir.

Kusura bakma ilk bakışta Millet İttifakını iktidarın ekibi sandım. Badem yakıştırması boşa gitti. Ama diğer tarafta çok farksız değil zaten, koltuk sevdalısı başkanların tek amacı ana muhalefet olmak. Konudan konuya atlıyorum yine, bir kahve içeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
koltuk sevdalısı başkanların tek amacı ana muhalefet olmak.
Kemal Kılıçdaroğlu sayesinde muhalefet büyükşehirleri kazandı, çok haksızlık yapıyorsunuz. Hele İyi Partili olanların Kılıçdaroğlunu eleştirmesini hiç anlayamıyorum, bu adam çıkıp partisindeki vekilleri İyi Partiye vermeseydi şuan İyi Parti diye bir parti olmazdı. Neyse yine konuyu saptırıyoruz, boş verelim bu mevzuyu.

Kemal Kılıçdaroğlu sayesinde muhalefet büyükşehirleri kazandı, çok haksızlık yapıyorsunuz. Hele İyi Partili olanların Kılıçdaroğlunu eleştirmesini hiç anlayamıyorum, bu adam çıkıp partisindeki vekilleri İyi Partiye vermeseydi şuan İyi Parti diye bir parti olmazdı.
Çok insan tanıdım, Kılıçdaroğlu'na güvenen yolundan giderim diyen bir kişi görmedim duymadım. Başarısız olduğunu kabul etmeyip yerini daha yetenekli insanlara salmayan başka birini daha tanıyor musunuz? 🥲 Biraz uzunu tabii.

Başarısız olduğunu kabul etmeyip yerini daha yetenekli insanlara salmayan başka birini daha tanıyor musunuz?
Adam zaten kendisini ön plana koymuyor, hiç adaylığını koyduğunu gördünüz mü? Mesela 2018'de bile kendisi çıkıp aday olmadı. Özgür Demirtaş en azından muhalefet partisinden randevu alıp konuları anlatmalı. Sen de ben de tweet atabiliyoruz.

Çok insan tanıdım, Kılıçdaroğlu'na güvenen yolundan giderim diyen bir kişi görmedim duymadım. Başarısız olduğunu kabul etmeyip yerini daha yetenekli insanlara salmayan başka birini daha tanıyor musunuz? 🥲 Biraz uzunu tabii.

Bu konuda çok haklısınız, başarısız olduğunu kabul edip adaylıktan çıkmalı yoksa AKP varlığını devam ettirecek.

Adam zaten kendisini ön plana koymuyor, hiç adaylığını koyduğunu gördünüz mü? Mesela 2018'de bile kendisi çıkıp aday olmadı. Özgür Demirtaş en azından muhalefet partisinden randevu alıp konuları anlatmalı. Sen de ben de tweet atabiliyoruz.
Ben direkt hiçbir siyasetçiye güvenmediğim için yapılacaksa yeni bir parti kurulsun isterdim. İçine daha temiz, popüler kültüre oynamayan insanların koyulduğu. İzlemediği filmi sırf popüler diye millete canlı yayında önermeyenlerden mesela. 🥲

Yeni konular

Geri
Yukarı