Ekran alıntısıyla bir şey kaydedildiği zaman ekrana yenile atılmış gibi oluyor

Xkraltr0

Femtopat
Daha fazla  
Sorunum yukarıda gördüğünüz gibi. Ekran alıntısıyla bir şey aldığımda ve kaydet butonuna bastığımda masaüstündeki uygulamalar sanki masaüstüne gelip sağ tık yenile yapmışım gibi kısa bir süreliğine kaybolup geri geliyor. Bu normal midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunum yukarıda gördüğünüz gibi. Ekran alıntısıyla bir şey aldığımda ve kaydet butonuna bastığımda masaüstündeki uygulamalar sanki masaüstüne gelip sağ tık yenile yapmışım gibi kısa bir süreliğine kaybolup geri geliyor. Bu normal midir?
Sistem nedir? Sistem biraz düşükse böyle gecikmeler normaldir.

Sorun ne anlamış değilim.Olan bu olay senin herhangi işlemine zarar vermiyorsa neden bunu sorma ihtiyacı duydun anlamadım.
Umarım normal değildir çünkü bunun için foruma girmiş, üyelik oluşturmuş ve konu açmışsın.
Herkeste bir trip var ben merak ettim vede sordum sizi alakadar etmiyorsa cevap yazmayın gitsin.
Sistem nedir? Sistem biraz düşükse böyle gecikmeler normaldir.
Sistemim iyi bir sistem zaten gecikme vesaire olmuyor sadece sağ tıklayıp yenile atılmış gibi bir görüntü çıkıyor ortaya.

Bak dostum ben bu hesabı bu soruyu sormak için açmadım bildiğim şeyleri anlatmak bilmediğim şeyleri sormak için açtım.Eğer varsa konuşmak istediğin birşey ver bana bir sosyal adresini konuşalım bu mecrayı böyle kullanmayalım.
Şşş erkek dışarı gel diyorsun. Zoruna mı gitti masaüstü donan arkadaş. Take it easy, türkçesi, yavaşca al sakin ol benimse.

Yeni konular

Geri
Yukarı